خردمندان  >  محصولات  >  جزییات محصول

رسیدن به آرزوها و خواسته ها : بیدار شدن از خواب واقعی قبل از شروع به حرکت

فایل ویدئویی - دانلودی - ویژه فروش
دوستان سلام ممنونم که با خردمندان هستید:
دوران نوجوانی و اوایل جوانی چقدر آرزو داشتیم و چه چیزهایی نمی خواستیم، حیف که گذر کرد و الان در اون زندگی که انتظارش رو می کشیدیم نیستیم. 
 به نظر شما چرا به آرزوهامون نرسیدیم؟ وچرا با این اوضاع به خواسته هامون نخواهیم رسید؟ 
یکی از جواب ها ترسه ، دیگری بی هدفی و شاید هم تنبلی و ... می توانید بخشی از فیلم نرسیدن به آرزوها رو اینجا ببینید
یک دلیل دیگر حضور در خواب واقعی است، اوضاعی که ما در آن احساس می کنیم به موفقیت رسیده ایم و یا نزدیک موفقیت هستیم وگامی بیشتر نمانده است، حس  وافکار ورفتار انسان های موفق را داریم، اما در عمل بعد از چند سال     می بینیم اوضاعمان بهتر از سایرین نیست، همان پیشرفت ما را بقیه نیز کرده اند و شاید از ما بهتر هم شده اند واوضاع بهتری دارند، دنبال دلیل هستیم و همچنان روحیه مان را سعی داریم که حفظ کنیم اما اوضاع سخت تر می شود، هر لحظه منتظر موفقیت وشروع زندگی رویایی مان هستیم، اما چرا شروع نمی شود مدتی دنبال مقصر می گردیم و در این راه تقریبا به این نتیجه می رسیم که ما مسئول تغییر زندگی خودمان هستیم.
همه تقریبا می دانیم تغییر شرایط و اوضاع احوال زندگی از تغییر افکار، تغییرگفتگوهای درونی، تغییر باورها و سپس تغییر اعمال شروع می شود، اما دوباره می پرسم تغییر چرا سخت است و برای بهبود زندگی باید چه کار کرد؟
یکی از راه های که طی چند سال اخیر با سروصدای زیاد مطرح شد فرضیه ای بود به نام "قانون جذب"، این فرضیه بدون اینکه راه علمی خود را طی کند یعنی از فرضیه به نظریه و از نظریه به مرحله تبدیل شدن به قانون برود مستقیما به عنوان قانون مطرح شد آن هم با یک شرایط تبلیغاتی و روانشناسی بسیار عالی درفیلم سازی، عده ای به عنوان کاشفان بزرگترین راز عالم آمدند و این قانون را اعلام کردند.
البته بسیاری از انسان ها قانون جذب را قبول دارند و پاسخ های مقطعی هم گرفته اند وبیشتر از دیگران شنیده اند، موضوعی که به دید منتقدان این فیلم نگاه می شود این است که قانون جذب حتی اگر درست باشد در فیلم راز به صورت ناقص بیان شده و مهمترین قسمت آن ارائه نشده است. 
در لینک زیر می توانید راجع به قسمت ارائه نشده در فیلم راز از زبان آقای باب پراکتور یکی از سخنرانان فیلم راز مستقیما این موضوع را ببینید و بشنوید:

دوره رایگان تبدیل فکر به ثروت و پول قسمت دوم را حتما ببینید
 
اما این موضوع که در فیلم راز مطرح نشده، خواب واقعی و عدم تغییر چه ربطی بهم دارند در این فیلم و فیلم های بعدی درباره دلیل عدم تغییرصحبت خواهم کرد و درباره  مهمترین  و موثرترین راه عبور از مدارهای پایین ثروت و موفقیت مباحثی مطرح خواهد شد. 
به کمک تمایل خودتان برای موفقیت بیشتر باحضور در دوره وبه با بکارگیری سخنان گفته شده احتمال رسیدن به خواسته هایتان را قطعی کنید. پیشنهاد می کنم قسمت اول دوره رسیدن به خواسته ها رو مشاهده کنید.. برای تغییر ذهن و زندگی تون تصمیم بگیرید و آماده شوید. 
 این فایل رو هم مشاهده بفرمایید:
1- 
تغییر در زندگی وکسب وکار قبل از نابودی
 
این لینک برای معرفی محصول می باشد ، برای ارائه نظر و بررسی بیشتر حتما  به لینک اصلی این دوره مراجعه نمایید
 
خردمندان لبخند موفقیت
 

  944      
مجوز نشر برخط
هادی آقاجانلو کیست؟
رسیدن به آرزوها و خواسته ها : بیدار شدن از خواب واقعی قبل از شروع به حرکت
حلقه های کنترل کیفیت قسمت ششم
دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتماد به نفس "
جلسه دوم نحوه کنترل کیفیت (QC) و روش ثبت نتایج آزمون
"دوره کامل عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار"
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه سوم پاک سازی و ساماندهی
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه چهارم نظم و ترتیب
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه پنجم نظافت و تمیز کاری