جزوه‌های آموزشی دوره مدیریت کسب‌وکار و کارآفرینی در روستاها

جزوه‌های آموزشی دوره مدیریت کسب‌وکار و کارآفرینی در روستاها

در چند وقت اخیر که مشغول آموزش دروس کارآفرینی هستم، هرچند وقت فرصتی پیش می‌آید که در روستاهای خوب استان حضور پیدا می‌کنم، برای آموزش کارآفرینی و اطلاعاتی در رابطه با راه‌اندازی کسب‌وکار با سرمایه کم، یا راه‌اندازی کسب‌وکار با امکانات موجود ارائه می‌دهم.

آموزش کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار در روستاها کار بسیار ارزشمند و مفیدی است، چون در مناطق شهری محل و استعداد و افراد و اطلاعات زیادی در دسترس فرد علاقه‌مند قرار دارد اما این فرصت برای افرادی که در روستاها هستند کمتر است بنابراین انجام چنین کارهایی بسیار ارزشمند و رشد دهنده آگاهی‌ها و اطلاعات است.

برای انجام این کار یک طرح درس و لیست دروس دارم که در طی 5 جلسه بحث‌های مربوط به کارآفرینی را ارائه می‌دهم و روی مبحث‌های جانبی کارآفرینی هم‌صحبت و بررسی انجام می‌دهیم. اگر شما جزء افرادی هستید که تصمیم به آموزش کارآفرینی یا آشنایی با مباحث این نوع از دوره‌ها دارید می‌توانید مطلب این قسمت را تهیه‌کرده و با سرفصل دوره و مباحث ارائه‌شده در دوره آشنا شوید.

جلسات اصلی این دوره به‌صورت پاور پوینت ارائه می‌شود، البته بسته به نوع محل در پاور پوینت اصلی تغییراتی را اعمال می‌کنم. شما هم می‌توانید پس از داشتن پاور پوینت اصلی این کارها را انجام بدهید.

شرح بحث ها وموضوعات هر جلسه در داخل محصول ارائه شده است

لطفا پس از عضویت و تهیه بر روی کلمه دانلود مقاله کلیک کنید.

  376        0        ویژه فروش        10000 تومان

بازدید : 1783
بازدید : 1764
بازدید : 1711
بازدید : 1316
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید