چیستی قانون جذب،حقیقت جذب، آیا راز همه موفقیت هاست ؟ یا خرافه و دروغی با نام زیبا

چیستی قانون جذب،حقیقت جذب، آیا راز همه موفقیت هاست ؟ یا خرافه و دروغی با نام زیبا     
 
بحث بسیار زیادی از نظر دینی بر قانون جذب وجود دارد 
در دین هم آیا اثری از قانون جذب وجود دارد؟ یا اینکه قانون جذب دروغ است و چون  به بلندی فریاد زده شده است، درست می نماید.
چرا قانون جذب دروغ است ؟ یا نه چرا قانون جذب واقعیت دارد؟مخالفین قانون جذب چه نظری دارند؟
شاید کج فهمی هایی از این قانون وجود دارد بلکه دلایل دیگری هم برای اثبات آن موجود می باشد که ما دقت نکرده ایم ، آیا همه دنیای ما بر اساس باورهای ماست یا نه؟ بسیاری از جهات زندگی ما در اختیار ما نیست؟
ابتدا ببینیم قانون جذب یعنی چه ؟
قانون جذب (به انگلیسی: Law of attraction) یک قانون انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد. در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود.
 
قانون جذب را این چنین تعریف  کرده اند
 
"ضمیر نا خود آگاه ما برایش چندان فرقی نمی‌کند که تصاویری که می‌بیند واقعی باشند یا در صفحه تلویزیون و یا بر پرده ذهنمان نقش بسته باشند.آنچه که می‌بینیم یا تصور می‌کنیم مستقیم یا غیر مستقیم روی احساس ما اثر می‌گذارد.تصاویر و افکار خوب احساسی مثبت ایجاد می‌کنند و تصاویر و افکار بد احساسی منفی.احساس دارای انرژی است و انرژی یعنی توانایی انجام کار. انرژی عاطفی ما همچون آهنربای بزرگ شروع به جذب انرژی‌های همنوع می‌کند
 
در لحظاتی که احساسی منفی داریم وقایع و انسان‌های منفی را به خود جذب می‌کنیم و در زمان‌هایی که حسی مثبت و شادمانه در ما برپاست در حال جذب چیزهای خوب و مطلوب به زندگی خود می‌باشیم.
 
البته این را هم نباید نادیده بگیریم که اعمال ما نیز دارای انرژی می‌باشند و اعمال منفی بازخورد و عکس العمل منفی دارند.این است که گاه با وجود افکار و احساس مثبت وقایعی منفی و نامطلوب برایمان پیش می‌آید.
 
این خلاصه‌ای بود از قانون جذب.
 
 در اینجا می توانید فیلم کامل راز که سال 2006 ساخته شده و در صدا وسیما هم پخش شده است و در مورد قانون جذب است را  می  توانید مشاهده بفرمایید.
 
ارتباط قانون جذب با کسب و کار چیست؟
 
بسیاری از مردم دوست دارند کاسبی را با تمرکز، توجه و جذب جایگزین کنند و بدون اینکه اصول عملی و علمی آن را رعایت کنند، ثروتمند بشوند، و هم زمان یک کارعالی و درآمد عالی داشته باشند،  یک نکته را می گویم پس از پخش فیلم راز  آقای باب پراکتوریکی از سخنرانان فیلم راز شش اصل رو برای پولدار شدن از کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید توضیح می دهند در ضمن قسمت دوم نکته ای که در فیلم راز را نگفته اند و موجب انتقاد از فیلم راز شده را نیز بیان می کنند. این موضوع ونقدهای مشابه نشان می دهد که این قانون بیان شده است اما به طور کامل بیان نشده است، لطفا دقیقا فیلم را نگاه کنید و منتظر فایل متنی 40 باور مورد نیاز در کسب و کار باشیدو تا بیشتر موضوع را توضیح بدهم.
 
دوستان عزیز یک شبیه به کتاب که در حقیقت 4  مقاله در نقد و تایید قانون جذب آورده شده است که آنها را ذکر می کنم 
و در انتهای مطالب نیز می توانید دانلود کنید.
 
 
اگر دنبال یه مطلب کامل هستید حتما وقت بذارید این مقالات را ریز به ریز بخوانید، صحبت های خوب و مفیدی وجود دارد.
 
و شما نقدی بر این مطالب دارید لطفا در قسمت نظرات قرار دهید.

 

  4357        1        رایگان       روی قانون جذب باید زیاد صحبت بشه واقعیت و خرافه زیاد باهم قاطی شدن
هادی آقاجانلو
بازدید : 2172
بازدید : 2157
بازدید : 2093
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید