داستان کوتاه کشتن اژدها - طنز

 

 روزی در زمان های قدیم، شخصی مارمولکی را خواست از خانه اش بیرون کند، بالاخره با جارو آن را بیرون کرد و مارمولک در رفت اومد بیرون و به اطرافیانتون با آب وتاب تعریف می کرد که چگونه مارمولکی را شکار کرده و جنازه اش را به محل دوری پرت کرده است.

فردی از جمع دید که روش کشتن مارمولک را ملت چقدر دوست دارند بشنوند، به همین خاطر شروع به نوشتن موضوعات و تصورات و داستان ها و روش هایی جهت کشتن مارمولک ها کرد، دید چون مارمولک کوچک است تصمیم گرفت بجای کلمه مارمولک از کلمه اختاپوس استفاده کند

با استفاده از کلمه اختاپوس فروش کتابش بالا رفت وبرای صحبت در جمعی از او دعوت کردند، او با خود فکر کرد کشتن یک اختاپوس در مقابل شجاعت هایی که دیگران دارند جذاب به نظر نمی رسد لذا جای اختاپوس را با کلمه اژدها تعویض کرد، و شروع به صحبت نمود، هیجان این مطلب و قدرت این مطلب و ترس ناشی از قدرت اژدها و شجاعت این فرد باعث شد افرادی برای آموختن روش کشتن اژدها دور این فرد جمع شوند . در این جمع کودکی پرسید اژدها رو کسی دیده و چرا باید بکشیمشون؟

پاسخ اش این بود اژدها ها موجود خطرناکی هستند هیچ کس نتوانسته از دست آنها سالم دربره،تا بیاید و داستانشان را بگوید بجز این استاد، پس هرچه او می گوید درست است این هم شاهد زنده برو سوالت را از او بپرس، اصلا تو بچه ای نمی فهمی برو بیرون بازیت رو بکن.

و جمله همگی به دست بوسی استاد آمدند.استاد اژدها کش دید شاگردان زیادی دارد شهریه ای را برای آموزش روش کشتن اژدها، قرار داد. این افراد هزینه را پرداخت کردند.


داستان کوتاه

او محلی را اجاره کرد و در آن محل مشغول آموختن رزم اژدها کشی شد، چون مطلب اش کم بود از کتاب های دیگر روش ها و مطالب و موضاعات دیگر شروع به استفاده و ارائه در کلاس نمود و شاگردان را ترم بندی کرد و در ترم یک درس ها این بود

1- اژدها چیست

2- چگونه اژدها وحشی شده اند

3- اژدها و قدرت بالاتر ازاژدها

در ترم دوم

1- اژدها کش ها چگونه تربیت می شوند

2- روش صحبت با اژدها

3- روش نگهداری از یک اژدها در منزل

وبه همین ترتیب تا ترم 8 برنامه ریزی کرد

شاگردان زیاد شدند

وچون دیگر خودش نمی توانست همه کلاس ها را ارائه دهد چند شاگرد زرنگ را انتخاب کرد و به آنها گفت شما استعداد اژدها کشی قویتری دارید وباید در مقاطع بالاتر به ادامه تحصیل بپردازید و این افراد با استاد شروع به گذراندن دروس :

-اژدها کشی پیشرفته

-انتگرال چهارگانه اژدها

-تئوری های نسبیتی اژدها

-زخم جسمی یا روحی کدام اژدها را بهتر می کشد

-فنون آماری در اژدها کشی

...

نموده اند و چون فارغ التحصیل شدند رو به استاد کردند استاد ما الان دکترایمان را گرفته ایم نظرتان چگونه است که برویم و اژدها ها را بکشیم.

استاد گفت شما حیفید این همه تحصیل کرده اید و زحمت کشیده اید شما میراث معنوی من وحاصل سال ها زحمت من هستید اژدها را دیگران می کشند شما بیایید در موسسه تحصیلاتی من استخدام شوید و این روش کشتن اژدها را به شاگردان یاد بدهید.

آنها هم از خدا خواسته قبول کردند و چندتا مقاله ISI هم دادند مثل:

- چگونه در بعد معنوی اژدهای درون را بکشیم

- آنچه اژدها در موقع سوء هاضمه می خورد

- اثر پریشانی در جنین اژدها

- تئوری نسبیت اژدها و فراتر از اژدها

خلاصه موسسه روز به روز بزرگ تر شد و استاد هم پیرتر و روزی استاد ازمیان مارفت و راز آن اژدهایی که ابتدا باعث تشکیل مجموعه شده بود را با خود به گور برد

شاگردان دیدند نانشان از این مجموعه عظیم و طویل است پس دنبال کار را فرا گرفتند و همچنان مشغول تدریس و دادن فارغ التحصیلان کارشناس می شدند

و کارشناسان یا ادامه تحصیل می دادند که به استادی برسند یا پز مدرکشان را می دادند تا شویی گیرشان بیاید پولدار، یا به یک کار عادی با افسردگی و ناراحتی می پرداختند که چرا اوضاع خراب است و حکومت برایمان اژدها درست نمی کند.

این بود داستان اژدها کشتن به مانند داستان شخصی است که اسم فرزندش رو رستم میذاره و می ترسیده صداش کنه.
امیدوارم در انتخاب هدف های زندگیمون دقیق تر عمل کنیم

خردمندان لبخند موفقیت
 

  5272        2        رایگان       سلام
مثل تعدادی از رشته های دانشگاهی ما
ali
بازدید : 2173
بازدید : 2157
بازدید : 2093
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید