بازاریابی بدون نگرانی و همراه با موفقیت

بازاریابی بدون نگرانی و همراه با موفقیت 
 
بازاریاب‌های باایمان ولی نگران❗️❗️❗️
 
ایمان دارای نیرویی معجزه‌آسا و قدرتی شگفت‌انگیز است. یک  موفق معتقد است كه ایمان مبنای همه اعجازهاست و پادزهر شكست و در همه حال شاكر خداوند است. توکل به خداوند متعال و اعتماد به لطف و مرحمت او در تمام حوادث زندگی می‌تواند به‌عنوان سپری در مقابل مشکلات تلقی شود. ازاین‌رو، برای بازاریابان هوشمند این روش می‌تواند یک روش مقابله‌ای باشد. چیزی به نام شكست وجود ندارد. هر رویدادی نتیجه یكسری از فعالیت‌ها است. اگر این نتایج برای شما خوشایند باشد آن‌را موفقیت می‌نامید و اگر ناخوشایند باشد به آن شكست می‌گویید.
 
 
 
پس بهتر است كه تلاش و تجربیات خود را با احساسی مثبت و نیرومند، توام کرده و آن‌را به موفقیت تبدیل کنید. هركاری را از صمیم قلب انجام دهید. نه‌تنها به خاطر اینكه دیگران می‌گویند، بلکه به این خاطر كه آن را باور دارید. یک بازاریاب موفق همواره می‌داند اگر در جریان هر مبارزه‌ای جرات و ایمان داشته باشد، پیشاپیش نصف مبارزه را برده‌ است. اینجاست که قدرت ایمان خود را نشان می‌دهد. تكیه بر نیروی برتر می‌تواند همه چیز را سامان بخشد.
 
این نیروی برتر، در درجه اول پروردگار و آنگاه اراده و پشتكار خود شماست. هنگامی‌كه خود را به خدا می‌سپارید، می‌دانید نیرویی عاقل‌تر، مهربان‌تر و مسلط‌تر پشتیبان‌تان است و همین به شما انگیزه‌ای می‌دهد تا در انجام كارهای‌تان از نیرو و توان بالایی استفاده و امكان موفقیت خود را بیشتر کنید. اهمیت توکل در مراحل کاری بسیار مورد توجه قرار گرفته است و نباید از آن چشم‌پوشی کرد. جایی كه ایمان واقعی و خلوص بی‌چون و چرا حضور دارد، سلامت، موفقیت و قدرت نیز حضور دارد.
 
با کمک نیروی ایمان‌ می‌توان در هر كاری پیروز شد. ایمان به پروردگار یكتا، ایمان به عملکرد و پشتكار خود و ایمان به نیروی خویش برای انجام كارها، مانند كوهی است كه همواره می‌توانید به آن تكیه كنید. ایمان نیرویی است كه خوشحالی، موفقیت، آرامش، قدرت و تمام مواهب زندگی را به ارمغان می‌آورد. تلاش كنید تا در راه موفقیت قبل از هر چیز، ایمان واقعی را به دست آورید. ایمان واقعی باعث می‌شود تا توان روحی، قدرت مقابله با مشكلات و پایداری در اهداف در یک بازاریاب موفق به طرز چشمگیری افزایش یابد.
 
یک بازاریاب موفق كه ایمان دارد، هرگز درباره موفقیت یا شكست نگران نمی‌شود. او می‌داند كه شكست هم پله‌ای دیگر برای رسیدن به موفقیت است. ایمان و اعتقاد، قدرتی سحرآمیز دارد. یک بازاریاب موفق اگر نسبت به امور و روابط اطراف خود ایمان داشته باشد، نیروی درونی خود را بهتر به كار می‌گیرد و در نتیجه رفتارهای بهتری خواهد داشت و در کارهایش کمتر اشتباه پیش می‌آید. یک بازاریاب موفق می‌داند كلید موفقیت احساس اطمینانی است كه در خود به وجود می‌آورد و اعتقادی است كه موجب می‌شود به‌عنوان یك انسان، نیروهای خود را گسترش دهد.
 
چنانچه به موفقیت خود در كاری ایمان داشته باشد، امكان موفقیت خود را بالا می‌برد و چنانچه به شكست خود معتقد باشد، قدر مسلم از پیش شكست‌ خورده ‌است. یک بازاریاب موفق همواره می‌داند و آگاه است که کامیابی هدف زندگی است و با ایمان می‌تواند کوهی را جابه‌جا کند و اگر ایمان داشته باشد، حتما موفق خواهد شد.
 

لطفا این مطالب را مشاهده نمایید:
  2024        0        رایگان       بازدید : 2173
بازدید : 2157
بازدید : 2093
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید