راه های خروج از ورشکستگی در کسب و کار شخصی

راه های خروج از ورشکستگی در کسب و کار شخصی
 

در طول زندگی احتمال داره بر اثر اتفاقاتی انسان از لحاظ مالی ورشکسته بشه و از لحاظ روحی افسرده. به نظر شما چه کار باید بکنه؟

من یه راه حل میگم و خوشحال می شم شما نظر بدید:

چون سیاست های اقتصادی هرکس مخصوص خودشه و دقیقا در جریان نیستیم موضوع چیه و بررسی دلایل اتفاق و برنامه ریزی برای بهبود قضیه زندگی هر فرد مخصوص خود اون فرده، خودتون باید برنامه ریزی کنید من بهترین توصیه هایی رو که در توانم هست پیشنهاد می کنم.

راه های خروج از ورشکستگی

اولین نکته اینه: افکار و اعمالی که تاکنون انجام دادین نتیجه اش شده است چیزی که الآن هستید، اگر میخواهید اوضاع بهتر شود  دنبال یادگیری اطلاعات، اعمال و رفتار جدید، خوب و موثر باشید.

 

نکته دوم : مسئولیت بهتر کردن اوضاع به عهده خودتونه نه فرد دیگه، اصلا به امید شانس و پارتی، کمک اطرافیان، وام بانکی و تصوراتی مثل خوب شدن  قسمت، قوانین و.. نباشید و منتظر نمونید. باید باهمین شرایطی که دارید و از پایین ترین حد شروع کنید، اما با برنامه و هدف و جدی.

 

نکته سوم: هر کاری مخصوصا کار اصولی و با ریشه در اول و شروعش دردسر زیادی داره و بعضی مواقع آشناها چون میترسن درد سر یک کار اونها رو بگیره از کمک کردن طفره میرن پس باید با توکل بخدا  روی پای خودتون بایستید و شروع کنید البته من یه فرمول کلی برای شروع کارتون اعلام می کنم تا حد امکان باید رعایت کنید:

شرط اصلی هم اینه:1- تصمیم جدی بگیرید که از درد سرهاش نترسید و به اصطلاح بهاش رو بدین 2- نباید ناراحت و نا امید و افسرده بشین نباید نباید.

حالا راهکار چیه؟

راه های خروج از ورشکستگی

به لطف خدا امیدوار باشید و تلاش کنید.
 اگه بدهکار هستید باید از طلبکاران وقت بگیرید و در ضمن از دسترس اونها دور نشید تا فکر نکنن نمی خواید پولشون رو بدید، بعد دنبال یه کاری باشید که بتونید خرج خودتون رو در بیارید و مقداری از بدهی ها رو بدید، نگاه بکنید ببینید کار قبلی تون قابل اصلاحه یا نه؟ اگه نبود، باید با هر کار حلالی هم که شد، بسازید حتی مسافرکشی یا کارگری و در کنار اون وقت بذارید ببینید به چه کاری علاقه مندید و استعدادش رو هم دارید؟ برای یادگرفتن این کار باید هم وقت بذارید و هم اینکه شده  رایگان پیش بهترین کاسبای شهر، تو اون کار، برید و شاگردی کنید اونم حداقل یک سال.

چون باید چهار فصل یه کار رو ببینید و بفهمید کاسبای وارد چطوری باهاش برخورد می کنن و اصول فکری و باورها و کارهاشون رو یاد بگیرید.

 در ضمن باید خرجتون رو به پایین ترین حد بیارید و از دخلتون هر جوری شده 20 درصد رو پس انداز کنید، چون برای کار جدید نیاز به سرمایه دارید و پس از یک سال اگه شرایط مناسب بود وارد اون کار بشید.
 

یا اینکه می تونید کلا بی خیال بشید. پس از تسویه مقداری از بدهی ها، در یه شرکتی وارد کار بشید و در سطح پایین جامعه مشغول بشید، البته من این رو تایید نمی کنم چون آدم در حد زنده مانی می مونه، تا حد امکان اگه کاری رو هم شروع می کنید دنبال وام نباشید با سرمایه کم شروع کنید آروم آروم برید جلو، ولی حتما برای آینده برنامه ریزی و هدف داشته باشید و وقت زیاد برای کار کردن بذارید.

ممنون می شم شما هم اگه نظرات خودتون رو بفرمایید.

این فایل ها رو هم تماشا بفرمایید:

1-راه هایی برای افزایش رزق و روزی

 
 
 
 

 

                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                     خردمندان لبخند موفقیت 

  3290        0        رایگان       بازدید : 2172
بازدید : 2157
بازدید : 2093
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید