دانلود PDF کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید - ناپلئون هیل

دانلود  PDF کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید - ناپلئون هیل 

خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید - ناپلئون هیل  را می توانید در قالب یک فایل رایگان دریافت کنید. برای تغییر ذهن و زندگی تون تصمیم بگیرید و آماده شوید، البته این نکته را بدانید که نباید از خرید کتاب اصلی غافل شوید:

1. اندیشه ثروت است

به راستی كه اندیشه ثروت و دارایی است. دارایی قدرتمندی كه با هدف مشخص، قدم راسخ و اشتیاق سوزان تركیب می‌شود و راه رسیدن به ثروت را به روی شما می گشاید. وقتی كسی عمیقاً می‌خواهد به خواسته ی خود برسد، مطمئناً به هدفش می‌رسد. مهمترین امر ساختن اندیشه است، وقتی كسی به واقع برای چیزی آماده می‌شود به آن می‌رسد.

به راستی اگر انسانها پای عقیده خود بایستند و به هدف خود بچسبند و آنقدر مداومت كنند تا خواسته آنها به وسواسی دایمی مبدل گردد، چه اتفاقها كه نمی افتد.

فرصت:

  • فرصت پشت در حیاط خلوت شما كمین می‌كند، گاه به صورت بدبیاری ظاهری می‌شود، گاه شكل شكست موقتی می‌گیرد، به همین دلیل است كه خیلی‌ها نمی توانند فرصت مناسب را تمیز دهند.
  • می توان با استفاده از اصول مشخص و شناخته شده انگیزه ناملموس اندیشه را به ثروت مادی تبدیل كرد.
  • یكی از علل عمده شكست و ناكامی این است كه در برخورد با مشكلات موقتی متوقف می‌شویم و دست از تلاش بر می‌دادریم.
  • هرگز به گفتة دیگران دست از كار نكشید و قبل از موفقیت شكستهای موقتی را بپذیرید.
  • نظریه سالم تنها چیزی است كه بری رسیدن به آن نیاز دارید.

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

وقتی ثروت به سوی شما جاری می‌شود، حركتی بس سریع دارد، با تنعم همراه است، آنگونه كه تعجب می‌كنید كه در این چند سال كجا پنهان بوده است بدانید كه این موضوع مهمی است. این را هم بدانید كه ثروت نصیب كسانی می‌شود كه سخت كوشند و از مداومت لازم برخوردارند. وقتی اندیشیدن را شروع می‌كنید و ثروتمند می‌شوید در می‌یابید كه ثروت بایك حالت ذهنی آغاز می‌شود، باید هدف مشخصی داشته باشید.

»موفقیت از آن كسانی است كه ذهنیت موفق دارند«

»شكست از آن كسانی است كه بی تفاوت اجازه می‌دهند ذهنیت شكست در آنها نفوذ كند«

ما نمی‌خواهیم آنچه را نمی‌فهمیم باور كنیم ما محدودیتهایمان را معیار سنجش مان قرا رمی‌دهیمبلكه باید بدانیم چه می خواهیم

 »ما باید بدانیم مسلط بر سرنوشت خود هستیم، ما كاپیتان روح خودهستیم، زیرا این قدرت را داریم كه افكار خود را كنترل كنیم. مغز ما با افكاری كه در ذهن خود داریم عجین می‌شود. و در شرایطی قرار می‌گیرد كه نیروی انسانها و وضعیت زندگی را كه با شرایط افكار ما سازگاری دارند هماهنگ می‌كند

 »قبل از اندوختن ثروت كلان باید اذهان خود را از اشتیاق به ثروت انباشته كنم. اگر طالب پول هستیم باید ذهنیت پول داشته باشیم تا اشتیاق به ثروت ما را به طرحی مشخص برای دستیابی به آن مجبور كند. «

2. اشتیاق نقطه شروع همه موفقیتها

»آنچه را مغز انسان تصور و باور كند به آن می‌رسد«

رمز موفقیت: كسی كه پله های پش سرش را ویران می‌كند، برای خود راه بازگشتی باقی نمی‌گذارد، یا باید پیروز شود و یا از بین برود.

هركس كه طالب پیروزی است باید كشتیها و پلهای پشت سرش را در آتش بسوزاند و راههای عقب نشینی را برخود ببندد.

اینگونه است كه می‌توان ذهن را در شرایط اشتیاق سوزان برای پیروزی قرارداد و این شرط لازم موفقیت است.

6 راه برای تبدیل اشتیاق به طلا:

ادیسون این 6 مرحله را بررسی کرده است و نه‌تنها معتقد بود که این‌ها برای انباشت ثروت لازم هستند، بلکه برای رسیدن به هر هدفی می‌توان از این 6 مرحله استفاده نمود.

در کار برنامه‌ریزی برای ثروتمند شدن به کسی اجازه ندهید که رویای شما را از بین ببرد. اگر کاری که می‌خواهید بکنید درست باشد و به آن باور داشته باشید درنگ نکنید، قدمی به‌پیش بگذارید و رویای خود را جامعه عمل بپوشانید. هرگز به گفته‌های این و آن توجه نکنید. توجه نکنید که ممکن است موقتا شکست بخورید زیرا شاید دیگران ندانند که هر شکست بذرهایی از موفقیت و پیروزی به همراه دارد.
 

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

اشتیاق سوزان برای بودن و انجام دادن نقطه شروعی است که باید صاحب رویا از آن بیاغازد. رویا از بی‌تفاوتی، تنبلی، یا نداشتن الهام و آرزو ناشی نمی‌شود. هر قدر در زندگی بخواهیم و توقع داشته باشیم همان اندازه به دست می‌آوریم. توقع زیاد یا کم داشتن تفاوت فکری چندانی ایجاد نمی‌کند.

محدودیت ذهن ما همان محدودیتی است که ما برای آن در نظر می‌گیریم. فقر و تنعم، هر دو نشأت‌گرفته از ذهن ما هستند.

1.مبلغ موردنیاز خود را دقیقا مشخص سازید. گفتن اینکه «من پول می‌خواهم» کافی نیست. باید رقم آن را مشخص سازید. برای این تصمیم‌گیری قطعی دلایل روانی متعددی وجود دارد
 لطفا برای مطالعه ادامه مطلب خلاصه  کتاب را دانلود کنید :

 دانلود خلاصه  کتابمطالب زیر راهم می توانید مطالعه کنید:
1- روش تبدیل فکر به پول

2- رسیدن به آرزوها و خواسته ها : بیدار شدن از خواب واقعی قبل از شروع به حرکت

3- دوره رایگان تبدیل فکر به ثروت و پول

4- لیست 100 کتاب موفقیت
 

  5401        1        رایگان       بازدید : 2167
بازدید : 2153
بازدید : 2086
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید