خانه خردمندان  >  خرد نوشته  >   خرد پول ساز  >  دانلود مقاله

دانلود خلاصه کتاب دیوانگان ثروت ساز

(دانلود.pdf )کتاب “دیوانگان ثروت ساز” با عنوان اصلی

 

The entrepreneur roller coaster : why now is the time to #join the ride, 2015

کتاب دیوانگان ثروت ساز یکی از کتاب های خواندنی و آموزنده ی دارن هاردی است. دارن هاردی یکی از آموزگاران شناخته شده ی موفقیت است و کتاب های مشهوری مثل کتاب اثر مرکب را در کارنامه دارد. دارن هاردی در کتاب دیوانگان ثروت ساز نیز مانند کتاب اثر مرکب بر تاثیر انتخاب های کوچک روی کسب و کار تاکید فراوان می کند. او در این کتاب کارآفرینی را به قطار وحشت تشبیه می کند که فرد کارآفرین در صندلی جلوی این قطار نشسته و در واقع پیشگام سایر افراد است. بقیه ی صندلی های این قطار کارآفرینی را کارمندان کسب و کار پر می کنند. کارمندانی که هر کدام از آن ها می توانند موجب رشد و حرکت سریع قطار شوند و یا اینکه موجب سقوط و توقف آن گردند.
دارن هاردی در کتاب دیوانگان ثروت ساز توصیه های طلایی به کارآفرینان نموده و آن ها را برای سفری جذاب و پرمخاطره آماده می کند. بی شک خواندن این کتاب علاوه بر آموزش نکات مهم و راهبردی موجب ایجاد انگیزه ی دو چندان در کارآفرینان می گردد
دیوانگان ثروت ساز

اصول زندگی در دوران جدید است.دورانی که در آن از عصر انبوه سازی صنعتی خبری نیست و وعده ای داده نشده که برای اشخاص،امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد.به نوعی بازگشته ایم به یک قرن قبل جایی که در آن چندان از استخدام های انبوه و جامعه ی حقوق بگیر خبری نبود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرماه.مسئولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان بود و این ماییم که گلیم زندگی مان را آب بیرون بکشیم.باید نه مثله پدران که مثل پدربزرگان مان و ای بسا پدران پدربزرگان مان زندگی کنیم که در آن هر فرد،خودش یک کارفرما و کار آفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده اش را برعهده داشت.تکنولوژی بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و ازحباب عصر صنعتی فاصله مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در اثر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی است.حالا قرار است هرکداممان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه دارن هاردی ،شبیه سوارشدن بر قطار وحشت شهربازی هاست که در نهان،ریسک شیرینی درخود دارد و اوج و فرودهایش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه ی زندگی برای هر فرد است.

دیوانگان ثروتساز

چه کارآفرین باشید چه کارمند کتاب هاردی،کتاب راهنمای شما در زندگی حرفه ای ست.شما مسافر این دوران هستید و این کتاب هم فنون یک زندگی سرشارو موفق را درهمین دوران به شما نشان می دهد.پس این شما و این هم کتابی سراسر خواندنی.

من خلاصه این کتاب را به شما تقدیم می کنم و پیشنهاد می کنم برای مطالعه بیش تر مطالب بسیار مفید کتاب حتما نسخه چاپی را تهیه کنید.
این کتاب توسط انتشارات شریف، ‏‫چاپ شده و توسط  خانم شادی حسن‌پور ترجمه شده است. 

این خلاصه کتاب در دو بخش و 30 صفحه ارائه شده است که در ادامه می توانید در آخر متن دانلود کنید

 

در ضمن مطالعه کتاب های زیر پیشنهاد می گردد:

بخش اول کتاب 40+1 باور ریشه ای و بنیادی موفقیت در کسب و کار ( روانشناسی فوت های کوزه گری در کسب وکار )

 
 

                                                                                                                               خردمندان لبخند موفقیت

  2744        1        رایگان       بازدید : 1685
بازدید : 1215
بازدید : 1199
بازدید : 1162
بازدید : 554