بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان همراه با آدرس وب سایتشان

بهترین سخنرانان و اساتید موفقیت و آموزش ایران و جهان همراه با آدرس وب سایتشان

در این پست قصد دارم اسامی معروفترین اساتید آموزشی و اساتید موفقیت زنده جهان و ایران را ذکر کنیم و شرح کوتاهی از فعالیت‌های آن‌ها ارائه بدهیم. شاید بسیاری از این افراد مستقیماً موفقیت را با آن معنی که ما می‌دانیم آموزش نمی‌دهند، اما در عمل نتیجه فعالیت همه این اساتید منجر به رسیدن به موفقیت در یکی از موضوعات تأثیرگذار زندگی می‌شود:

اساتید موفقیت جهانی

 

آنتونی رابینز:

 نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. وی ۲۹ فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به دنیا آمد. شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است، کتاب‌های چون قدرت نامحدود در سال ۱۹۸۷ و به‌سوی کامیابی در سال ۱۹۹۴. تونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. هرچند که خود اصرار دارد به‌جای سخنران انگیزشی، مربی منتهای کارایی نامیده‌ شود.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان همراه با آدرس وب سایتشان

آدرس سایت: www.tonyrobbins.com

 

باب پراکتور

باب پراکتور در ۵ جولای سال ۱۹۳۴ در انتاریو در کانادا متولد شد. نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. خیلی قبل از اینکه نقش او در فیلم راز، او را به قلمرو سوپراستارها بفرستد، او یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی بود. باب پراکتور، وارث میراث علم مدرن موفقیت است که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار پایه‌ریزی شد. کارنگی با به چالش کشیدن ناپلئون هیل که یک خبرنگار جوان بود برای پیدا کردن فرمولی برای موفقیت، منبع الهامی برای هیل شد که کتاب مشهور خود بانام “بیندیشید و ثروتمند شوید” را بنویسد. پس از کشف این کتاب در سن ۲۶ ‌سالگی، زندگی باب به‌طور ناگهانی تغییر کرد و این کتاب او را به جستجو برای پیدا کردن اسرار موفقیت خودش واداشت. این جستجو او را به ارل نایتینگیل رساند که یک شخصیت شناخته‌شده در مورد پیشرفت شخصی بود. این دو فرد همکاری با یکدیگر را شروع کردند و باب پراکتور توانست موارد زیادی را از ارل یاد بگیرد. امروزه نیز باب از آموزش‌های این سه شخصیت‌ قدرتمند در سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند و آن آمیزه‌ها را افراد دیگر که به دنبال رسیدن به موفقیت هستند آموزش می‌دهد.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان همراه با آدرس وب سایتشان

آدرس سایت : www.proctorgallagherinstitute.com

 

برایان تریسی

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتاب‌های خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به‌صورت کتاب گویا ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب‌وکار است. برایان تریسی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای درزمینهٔ رهبری، فروش، اعتمادبه‌نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به‌عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او همچنین درزمینهٔ فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است

 

برایان تریسی در خردمندان

آدرس سایت: www.briantracy.com

 

دارن هاردی

دارن هاردی متولد ۱۹۷۱  نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است،در سال ۲۰۱۰ هاردی اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد.

 

دارن هاردی- بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان

وب سایت: www.darrenhardy.com

 

جول اوستین

جول اسکات اوستین که در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است یک واعظ و کشیش تلویزیونی، نویسنده، کشیش ارشد در کلیسای لیک ووداست. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست.خطابه‌های تلویزیونی او توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود.او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو " می‌شناسند.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان -جول اوستین

وب سایت: www.JoelOsteen.com

 

پاول مک کنا

متولد 1963 است، مدرس در زمینه موفقیت و NLP  هیپنوتیزمگر بریتانیایی، دانشمند علوم رفتاری، گوینده تلویزیون و نویسنده کتاب های خودیار است.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان -پاول مک کنا

وب سایت: www.paulmckenna.com

 

تی هارو اکر

متولد 1954 است این آدم بهترین کسی است که می‌شود برای مشورت سراغش رفت. لیاقتش را دارد که عقاید و پولتان را با او در میان بگذارید. بهترین سمینارش «اسرار ذهن میلیاردر» است که خود من شرکت کردم و او را آنجا دیدم. واقعاً متحول کننده بود چون باعث شد از شر تمام ترس‌ها و محدودیت‌هایم درباره پول و سرمایه خلاص شوم. اگر می‌خواهید انگیزه‌هایتان را پیدا کنید، موانع سد راهتان را بشکنید و در مسیر درست زندگی و موفقیت بیفتید، یک سری به وب‌سایتش بزنید.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان -تی هارو اکر

وب‌سایت : www.harveker.com

 

رابرت کیوساکی

رابرت تورو کیوساکی (به انگلیسی: Robert Toru Kiyosaki) (زاده ۸ آوریل ۱۹۴۷) سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول است. همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که درواقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول است، از آثار اوست.است، از آثار اوست.

رابرت کیوساکی در هاوایی به دنیا آمد و در همان‌جا بزرگ شد. او چهارمین نسل از یک خانوادهٔ دورگه ژاپنی–آمریکایی است. خانواده‌اش ترکیبی از مدرسان ممتاز و برجسته مملکت بودند. پدرش رئیس آموزش‌وپرورش ایالت هاوایی بود.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان -رابرت کیوساکی

وب‌سایت: www.richdad.com

 

رندی گیج

رندی گيج، متولد 1959 است،نویسنده و سخنران آمریکایی، در خانواده‌ای ديده به جهان گشود که مادری تنها و بدون همسر، با درآمدی بسيار ناچيز، مسئولیت بزرگ کردن سه کودک  را بر عهده داشت.

 سال‌های کودکی رندی در فقر و فلاکت سپری شد. زمانی که او نوجوانی بيش نبود ، در دام اعتياد به مواد مخدر و الکل گرفتار شد. بنابراين مجبور شد هم برای مصرف خويش و هم برای کسب درآمد، به فروش مواد مخدر روي آورد اما او با اين درآمد نيز نمی‌توانست مخارج خود را تأمين کند. پس به سمت جرم و جنايت کشيده شد. او درنتیجه اعمال خلاف از دبيرستان اخراج و نهايتاً در يک سرقت مسلحانه دستگير و روانه زندان شد.

 زمانی که رندی در زندان به سر می‌برد ، مردی بازارياب به استعدادی ذاتی و نهانی در وجود او پی برد که تاکنون در شخص ديگری نديده بود او احساس کرد اگر رندی روش خود را در زندگی تغيير داده و درراه مثبت قدم بگذارد، می‌تواند هر کاری را که اراده کند به بهترين نحو ممکن انجام دهد و انسان موفقی شود. ازاین‌رو رندی را از اين مطلب آگاه کرد که توانايي انجام کارهای بسيار عظيمی را دارد. اين سخن تأثير بسيار زيادی بر ذهن رندی گذاشت و او را دگرگون ساخت.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - رندی گیج

وب‌سایت : www.randygage.com

 

لس براون

لسلی کالوین (به انگلیسی: Les Brown) مشهور به لس براون، متولد ۱۷ فوریه ۱۹۴۵در میامی است.او به‌عنوان یکی از پنج سخنران انگیزشی برتر جهان بارها موردتقدیر و ستایش قرارگرفته است. در کارنامه کاری خود، تجربه مجری‌گری رادیو و تلویزیون، نویسندگی و عضویت در مجلس نمایندگان اوهایو را دارد. از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۸ عضویت هیئت‌منصفه جایزه مشهور پیبادی بود. لس براون مجری برنامه‌ای به نام خود بود که از ۶ سپتامبر ۱۹۹۳ تا ۱۴ ژانویه ۱۹۹۴ توسط شبکه CBS تولید یافت و در این مدت هرروز از شبکه‌های مختلف آمریکا پخش می‌شد. اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه نود بسیاری از جایزه‌های محلی و ملی آمریکا را دریافت کرد. لس براون برای بیشتر از ۵۰۰ کمپانی سخنرانی ارائه کرده است.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - لس براون

وب‌سایت : www.lesbrown.com

 

جک کنفیلد

جک کنفیلد از معروف‌ترین سخنرانان و مدرسان موفقیت آمریکایی است.جک کنفیلد در 19 آگوست 1944 در تگزاس متولد شد. او یک مسیحی و یک دموکرات بوده و از سرگرمی‌هایش می‌توان به تنیس، مسافرت، اسکی، پیاده‏روی، بیلیارد، مطالعه و نواختن گیتار اشاره کرد. کنفیلد در سال 1962 از دبیرستان نظامیLinsly در ویرجینا، فارغ‌التحصیل شد و سپس در سال 1966 مدرک کارشناسی خود درزمینهٔ تاریخ چین را از دانشگاه هاروارد دریافت نمود. او همچنین مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ماساچوست در رشته آموزش روانی و دکترای افتخاری از دانشگاه سانتا مونیکا گرفته است.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - جک کنفیلد

وب‌سایت : www.jackcanfield.com

 

جیم کالینز:

متولد 1958 در آمریکا و از چهره‌های اثرگذار و معروف جهانی  درزمینه مدیریت است و بیشتر شهرتش مرهون کتاب‌هاست که در مورد تعالی شرکت‌ها نوشته است.

جيم كالينز به دنبال پاسخ اين سؤال بود كه آيا هستند شرکت‌هایی كه بتوانند با خطرات مقابله كنند و متوسط بودن خود  را به برتري در درازمدت تبديل كنند.

بنابراين وي با گروهش ،با استفاده از معيارهاي سخت‌گیرانه‌ای، مجموعه‌ای از شرکت‌های ممتازي كه ظرف مدت 15 سال از مرحله خوب به عالي جهش كرده بودند را مورد ارزيابي قراردادند.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - جیم کالینز

وب‌سایت : www.jimcollins.com

 

 جان گری:

متولد 1951 در هوستون، تگزاس متولد شد، به یک پدر که اجرایی نفت و یک مادر بود که در یک کتاب‌فروشی معنوی کار می‌کرد. او از دبیرستان لامار فارغ‌التحصیل شد و در دانشگاه سنت توماس و دانشگاه تگزاس شرکت کرد.و نویسنده و سخنران مهم‌ترین کتابش کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی   Men Are from Mars, Women Are from Venus است.

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - جان گری

وب‌سایت: www.marsvenus.com

 

جو ویتالی

متولد 1953 است  و از بزگان  بازاریابی هیپنوتیک است ،او یک شرکت مشاوره بازاریابی دارد. برای  کارش را ترکیبی از معنویت و آگاهی در بازاریابی دانسته و به همین دلیل به بودای اینترنتی معروف است. همچنین او یکی از ستاره‌های فیلم The Secret  یا راز است

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - جو ویتالی

وب‌سایت: www.mrfire.com

 

 

مایکل لوسیر

در سال 1962 در نیوبرانزویک به دنیا آمد، او سومین فرزند از 4 فرزند خانواده‌اش بود. او با زبان فرانسوی بزرگ‌ شده بود اما تصمیم می‌گیرد که به والدین و خانواده‌اش انگلیسی صحبت کند.وبر آن مسلط شود، مایکل در تدریس نحوه استفاده از قانون جذب کار می‌کند. و مدرس NLP است.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - مایکل لوسیر

وب‌سایت : www.michaellosier.com

 

کاترین پاندر

متولد 1927 کشیش آمریکایی - کتاب «از دولت عشق» را موفق‌ترین کتاب خود می‌داند. کتابی که هم برای نویسنده و نیز برای خوانندگانش معجزه‌های بی‌شمار آفریده است. و در مورد به دست آوردن ثروت صحبت می‌کند:

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - کاترین پاندر

وب‌سایت: catherineponder.wwwhubs.com

 

نیک ووچیچ:

نیک وجیچیچ (Nick Vujicic) متولد چهارم دسامبر ۱۹۸۲ در استرالیا است و به علت ابتلا به سندروم تتراآملیا Tetra-amelia syndromeهنگام تولد از نعمت دست‌وپا محروم بوده است.

هرچند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک مادرش آموخت که از زائدهٔ کوچکی که به‌جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کند و قابلیت‌های خود را افزایش دهد، او در دبیرستان رهبری گروه را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند و از آن به بعد به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.

نیک وویچیچ در سن ۲۱ سالگی از دانشگاه گریفیت با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و برنامه‌ریزی مالی فارغ‌التحصیل گردید.

او هم‌اکنون یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست‌وپا را که درزمینهٔ موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. درتابستان سال 97 نیک ویچیچ به ایران آمد.مستند زندگی نیک در سایت خردمندان وجود دارد

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - نیک ووچیچ

وب‌سایت: www.nickvujicic.com

 

استر هیکس:

متولد 1948 آمریکاست، استر هیکس یک سخنران انگیزشی و الهام‌بخش و همچنین یک نویسنده‌ی توانا درزمینهٔ قانون جذب و موفقیت است. او به همراه همسرش جری هیکس ( که در سال ۲۰۱۲ از جهان رفت ) در ۳۰ کشور جهان و ۵۰ ایالت کارگاه‌های کاملاً تخصصی درزمینهٔ ی قانون جذب را برگزار کرد و حدود ۱۱ کتاب را در جهان منتشر کرده‌اند. آن‌ها با همدیگر به اکثر نقاط جهان سفر می‌کردند و کارگاه‌های متفاوتی از قانون جذب را برگزار می‌کردند. از زمانی که جری فوت کرد استر به دنبال برخی سؤالات ذهنی خودش دیگر کتابی را ننوشت و چاپ نکرده است تا اینکه وین دایر کتابی را که مجموعه‌ای از پرسش و پاسخ سؤالات قانون جذب است را آماده و روانه بازار کرد.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - استر هیکس

وب‌سایت: www.abraham-hicks.com

 

ریچارد بندلر و جان گریندر:

«ریچارد بندلر» (به انگلیسی: Richard Bandler) (متولد ۲۴ فوریه ۱۹۵۰) نویسنده آمریکایی و مربی درزمینه  خودیاری است. او به همراه «جان گریندر» (به انگلیسی: John Grinder)از بنیان‌گذاران علم ان ال پی (برنامه‌ریزی عصبی – کلامی) است. وی دانشجوی ریاضیات بود و زمانی که از وی خواسته شد تا دست‌نوشت سخنرانی‌های فریتز پرلز بنیان‌گذار گشتالت درمانی را برای کتاب‌های علمی و درمانی ویرایش کند، وی در حال مطالعه  تحقیقات پرلز بود. همچنین در همان زمان وی با ویرجینیا ساتیر یکی از نوابغ خانواده درمانی همکاری‌اش را آغاز کرد. ریچارد زمانی که در دانشگاه کالیفرنیا در سانتاکروز دانشجو بود، جان گریندر را که در آن زمان استاد زبان‌شناسی بود، ملاقات کرد. در سال ۱۹۷۴ بندلر و گریندر از الگوهای زبانی که توسط فریتز پرلز بنیان‌گذار گشتالت درمانی، ویرجینیا ساتیر روانشناس مشهور در حیطة خانواده درمانی و بهترین هیپنوتراپیست دکتر میلتون اریکسون، استفاده می‌شد، مدل برداری کردند، این الگوها را در کتاب‌هایی منتشر نمودند. این کتاب‌ها پایه و اساس علم ان ال پی را تشکیل دادند.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - ریچارد بندلر و جان گریندر

   وب سایت ها www.richardbandler.comwww.johngrinder.com

 

دکتر جان دمارتینی:

دکتر جان دمارتینی، متولد ۲۵ نوامبر ۱۹۵۴ در تگزاس است و نویسنده، سخنران، پژوهشگر و مدرس درزمینهٔ رفتارهای موفقیت‌آمیز انسان است. او مؤسس انجمن دمارتینی‌ست و در طول سه دهه گذشته جوایز زیادی را از بنیادهای فعال درزمینهٔ موفقیت‌های زندگی به دست آورده است

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - دکتر جان دمارتینی

وب‌سایت : drdemartini.com

 

کن بلانچارد:

کنت هارتلی بلانچارد (به انگلیسی: Kenneth Hartley Blanchard) (زادهٔ ۶ می ۱۹۳۹ میلادی) نویسنده ، سخنران انگیزشی و کارشناس مدیریت اهل ایالات‌متحده است. او تاکنون بیش از ۶۰ کتاب نگاشته است که بیشتر آن‌ها با حضور نویسندگانی دیگر بوده است. موفق‌ترین کتاب او با عنوان مدیر یک‌دقیقه‌ای بیش از ۱۳میلیون جلد فروش داشته و به زبان‌های زیادی ترجمه‌شده است.

بلانچارد، مدیر ارشد معنوی شرکت‌های کن بلانچارد که مجموعه‌ای بین‌المللی درزمینهٔ آموزش مدیریت و مشاوره است را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری بلانچارد در سال ۱۹۷۹ در سن دیگو در ایالت کالیفرنیا بنیان نهاد.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - کن بلانچارد

وب‌سایت: kenblanchard.com

باربارا دی آنجلیس 

روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه رشد شخصی است.متولد1951 است

 
آثار باربار از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌است. اولین کتاب او، "چگونه می‌توان عشق ورزید؟ " یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های زمان خود شد؛ و برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال ۱۹۹۴ انتخاب شد.
 
او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده است.

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - باربارا دی آنجلس

وب سایت:http://barbaradeangelis.com

البته افرادی زیادی دیگری در این زمینه فعال بودند که در قید حیات نیستند مثل : اسپنسر جانسون - استفان کاوی – زیک زیگلار – مارک فیشر - جیم ران – ناپلئون هیل – دکتر دیوید شوارتز و....

 

اساتید آموزش  ایرانی:

دکتر محمود معظمی 

محمود معظمی، متولد ۱۳۳۱ است. سالیانی است که ساکن کاناداست. با همسر و دخترانش در شهر ونکوور زندگی شادمانه‌ای دارد و مرتب بین ایران و کانادا در رفت‌وآمد است. چندین و چند مدرک دانشگاهی دارد و دوره‌های متعددی را درزمینهٔ‌های مختلف گذرانده است. حتی همین‌الان هم به‌طور متوسط ماهی هزار دلار خرج آموختن خود می‌کند. بااین‌حال افتخار او به مدارکش، درجات علمی‌اش، تعدّد آن‌ها و اعتبار دانشگاه‌ها و مؤسساتی که از آن‌ها مدرک گرفته، نیست. می‌گوید فرض کنید من یک آدم بی‌سوادم! از من بپرسید: «آیا خوشبخت هستی؟ آیا از زندگی‌ات راضی هستی؟» اگر با اطمینان پاسخ مثبت بدهم، آن‌وقت، می‌توانید به حرف‌هایم اعتماد کنید و آن‌ها را به کار ببندید.

 

محمود معظمی در خردمندان کسب و کار

 وب‌سایت : www.moazami.ca

 

دکتر احمد حلت

احمد حلت در ۱۷ بهمن ۱۳۴۱ دریکی از مناطق مرکزی شهر تهران به دنیا آمد. در رشته ریاضی و فیزیک فارغ‌التحصیل و جهت تحصیل در علوم روان‌شناسی (بالینی) وارد دانشگاه شد. پس‌ازآن در دانشگاه علامه تهران رشته علوم ارتباطات و روزنامه‌نگاری را به پایان برد.
حلت فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسی تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد است. او در آلمان و سوئیس دوره‌های تخصصی روان‌شناسی بالینی و موفقیت را با درجه عالی گذرانده است.

 

احمد حلت در خردمندان کسب و کار

آدرس سایت:   www.movafaghiat.com

 

دکتر علیرضا آزمندیان

در سال 1332 در يك خانواده مذهبي در تهران به دنیا آمد، دكتر علیرضا آزمندیان ضمن 12 سال تحقيق و تدريس در دانشگاه‌های آمريكا و درعین‌حال با مطالعات علمي پيرامون قدرت فكر به تبادل اطلاعات با دانشمندان اين رشته پرداخت و ضمن شركت در كنفرانس‌هاي علمي تکنولوژی فکر، مهروموم‌ها در راستاي توسعه اين پديده بزرگ قرن تحقيق و تدريس نمود روزنامه وال‌استریت ژورنال پرتیراژترین روزنامه اقتصادی آمریکا، ضمن چاپ گزارشی در صفحه اول این روزنامه تحت عنوان “تفکر مثبت در تهران” ضمن بررسی اثرات مثبت برگزاری سمینارها و همایش‌های تکنولوژی فکر در ایران، دکتر آزمندیان را به‌عنوان بزرگ‌ترین سخنران انگیزشی ایران،  به جهانیان معرفی کرده است.

 

علیرضا آزمندیان در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت www.azmandian.com

 

 دکتر شاهین فرهنگ

متولد ۱۳۴۵ تهران دكترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه هاروارد، فوق‌لیسانس جامعه‌شناسی. ایشان همچنین از مدرسین بنام علم موفقیت در ایران می‌باشند. ایشان در ورزش نیز دارای کمربند مشكی در رشته كیك بوكس از كانادا می‌باشند.

 

دکتر شاهین فرهنگ در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت : kht.ir

 

دکتر فرهنگ هلاکویی

فرهنگ هلاکویی نائینی معروف به دکتر هلاکویی (زادهٔ ۱۰ شهریور ۱۳۲۳ در شیراز) جامعه‌شناس ایرانی مقیم آمریکا است. هلاکویی دارای مدرک دکترا در رشتهٔ جامعه‌شناسی و سه کارشناسیِ ارشد در رشته‌های روان‌شناسی، اقتصاد و «مشاورهٔ ازدواج، خانواده و کودکان» است. او زمانی استاد دانشکدهٔ علوم اجتماعی دانشگاه تهران بوده است.

 

دکتر فرهنگ هلاکویی در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت: www.drholakouee.com

 

دکتر مجتبی حورایی

متولد سال 1348،روان‌شناس،مدرس باسابقه حدود 25 سال از سال 1371 تاکنون در تهران و مشهد و ... او کتاب های متعددی نوشته است و نویسنده و محقق سردبیر مجله راز است

 

دکتر مجتبی حورایی در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت : www.hooraei.com

 

مهندس شعبانعلی از زبان خودش:

من، محمدرضا شعبانعلی، متولد سال ۱۳۵۸ هستم.سال ۱۳۷۶ از دبیرستان البرز فارغ‌التحصیل شده و همان سال در دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف به ادامه تحصیل پرداخته‌ام.

هم‌زمان با تحصیل، به‌عنوان نماینده فنی - بازرگانی شرکت‌های مختلف اروپایی در ایران و خاورمیانه فعالیت نموده و در سال ۱۳۸۴ با رتبه نخست، وارد رشته MBA دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی شریف شدم.

طی این مهروموم‌ها جدای از فعالیت تجاری و بازرگانی و صنعتی، به فعالیت علمی و آموزشی نیز پرداخته‌ام که ازجمله آن‌ها می‌توان به تألیف کتب متعدد و انتشار مقالات مختلف اشاره نمود.

کتاب‌های فنون مذاکره، ۵۳ اصل در مذاکره، تصمیم‌گیری، مدیریت انسان‌ها، پیش‌بینی قیمت سهام در بهابازار به روش تحلیل فنی، روش المان محدود و ... ازجمله تألیفات و ترجمه‌های این‌جانب بوده و جدا از برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، نوشته‌های متعددی نیز در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، در روزنامه‌ها و فضای مجازی منتشر گردیده است.

 

مهندس شعبانعلی در خردمندان کسب و کار

چند وب‌سایت دارد

http://www.shabanali.com و http://mrshabanali.com و https://motamem.org

 

ژان بقوسیان

متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی دانش‌آموخته رشته الکترونیک تا مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه خواجه نصیر است و به دلیل علاقه‌ به مباحث مدیریتی و بازاریابی، مدرک MBA را نیز از یک مؤسسه خارجی دریافت و یک سال نیز به‌صورت آنلاین در همان مؤسسه تدریس کرده است. پیش از تأسیس شرکت و سایت «مدیر سبز»، تجربیات موفقی را در حوزه فروش و بازاریابی کالا‌های الکترونیک به دست آورد، اما به دلایلی مجبور شد آن کار‌ را رها کند. با تأسیس مجموعه مدیر سبز، تمام‌وقت و انرژی خود را صرف آموزش و مشاوره بازاریابی و مدیریت کرده است. از وی تاکنون کتاب‌های بسیاری در این حوزه‌ها منتشرشده و مجموعه مدیر سبز، بسته‌های آموزشی متعددی را ارائه کرده است. او تخصص اصلی خود را بازاریابی اینترنتی می‌داند.

 

ژان بقوسیان در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت: modiresabz.com

 

حسین عباس منش

سید حسین عباس منش متولد 18 اسفند 1359، در شهر تهران و بزرگ شده قم است گروه تحقیقاتی عباس منش  باهدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی، توسط سید حسین عباس منش در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید. ایشان درزمانی که شرایطِ بسیار سخت و نامناسب، تمام زندگی‌شان را در برگرفته بود، تصمیم به ایجاد تغییر در زندگی خود گرفته و با خود عهد می‌بندد که هرگز به شیوه گذشته ادامه ندهد. بنابراین با توکل به خدای مهربان زندگی خود را در تمام جنبه‌هایش متحول می‌نماید.

 

حسین عباس منش در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت : www.abasmanesh.com

 

علی‌اکبری

متولد 1351و نویسنده سری کتاب‌های راز جذب پول در ایران و سخنران آموزش کاسبی و کسب‌وکار در ایران هستند. و در رادیو اقتصاد به‌عنوان کارشناس اقتصادی برنامه‌هایی دارند.

 

علی اکبری در خردمندان کسب و کار

www.ostadakbari.com  : وب سایت

 

کوروش معدلی

دکتر کوروش معدلی متولد آبان ماه 1344 در شیراز از کودکی به علوم ذهنی و معنوی علاقه فراوانی داشت او در فرانسه به تحصیل در رشته پزشکی و با گرایش طب سوزنی پرداخت و هم‌زمان دوره‌های مختلف روانشناسی را طی می‌کرد. پس از فارغ‌التحصیل شدن در پاریس مشغول فعالیت شد و با ترکیبی که از هر دو علم به وجود آمده بود موفقیت‌های زیادی در درمان مراجعه‌کنندگانش به دست آورد و خیلی زود موردتوجه رسانه‌های فرانسوی‌زبان شد. به گفته ماکس ووسارد مدیر انیستیتو آکسده فرانسه و مشاور رئیس‌جمهور کشور سنگال، کورش معدلی از برجسته‌ترین اساتید ان ال پی (NLP ) و کوچینگ در فرانسه است.

 

کوروش معدلی در خردمندان کسب و کار

وب‌سایت: www.kanoonnlp.com

نکته اول و مهم اینکه در رابطه با اساتید دانشگاه ها مثل دکثر روستا، دکتر خزائی، دکتر مسعود حیدری و بسیاری از عزیزان مطلبی ارائه ندادم چون این اساتید در زمینه تخصصی آکادمیک فعال هستند.

نکته دوم افراد بسیاردیگری در این لیست وجود دارند که به‌مرور به آن‌ها اشاره خواهم کرد مانند:

مسعود لعلی

محمد پیام بهرام پور

محمد رسول تیموری

بابک بهمن خواه

محمدامین عرفانی زاده

فرشید پاکذات

سعید وفایی

محسن مسعودی پور

نیما کیمیایی

 

 درآخر

هادی آقاجانلو:

متولد 1362هستم از سال 1380 دوره‌ها و آموزش‌های فراوانی در زمینه های تحول فردی و رشد در سازمان و صنعت گذرانده‌ام، بیش 300 جلد کتاب در زمینهٔ پیشرفت اقتصادی و تحول فردی مطالعه کردم که بعضی از آن‌ها را شاید 10بار خوانده‌ام ( البته برای تحول خودم نه تحول دیگران و نه به خاطر آموزش، خودم دنبال جوابی برای سوالات ذهنم بود)به رشته تحصیلی‌ام واقعاً علاقه‌مندم اما در وجودم یک علاقه بخصوص غوغا می‌کند و آن موضوعی است که بعد از مدت‌ها که در زمینه راه اندازی کسب و کار وتحول فردی کار کرده ام، توانستم این اسم را بر روی آن بگذارم:

"یافتن شتاب‌دهنده های مسیر رسیدن به اهداف"

من معتقدم، برای راه اندازی یک کسب وکار باید حتما در کنار رعایت اصول راه اندازی کسب و کار باید شخصیت یک فرد با ذهن ثروتساز و عقاید مرتبط را نیز بدست آورد، به همین خاطر تحول فردی را هم آموزش می دهم. 

بین طبیعت، علوم طبیعت و علوم موفقیت مخصوصاً در زمینهٔ  مسیر رسیدن به اهداف و خواسته‌ها آنالوژی جالبی  پیدا کردم و آنالوژی که باعث به نظریه " تغییر با استفاده از مسیر گذار" برسم و بدانم این مسیر چگونه است، فهمیدم هیچ کاری و هدفی بدون عبور صحیح از مسیر گذارش به سرانجام مناسب نخواهد رسید و این همان نتیجه علاقه به دو وادی علوم پایه و تحول فردی است.

 

بهترین سخنرانان موفقیت و آموزش ایران و جهان - هادی آقاجانلو
وب‌سایت : www.kheradmandan.com

کانال تلگرام: kheradmandan_com@

اگر فرد دیگری برای افزودن در لیست دارید ارسال نمایید تا اضافه کنیم 

 

لطفا به لینک های زیر هم سری بزنید:

 نظریه " تغییر با استفاده از مسیر گذار" من را بخوانید

بزرگان کسب‌ وکار ایران و جهان

راه اندازی کسب و کار به سبک دوره عبور از مسیر گذار

  18423        2        رایگان       بازدید : 2172
بازدید : 2157
بازدید : 2093
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید