خردمنداندوره هاجزییات دوره

دوره عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار

دوره عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار 
 
همه دوست داریم موفق و ثروتمند باشیم وهمه تمام تلاش و کوشش خودمان را برای موفق شدن در کسب و کارمان و داشتن درآمد زیاد انجام میدهیم اما یادمان می رود که برای راه اندازی یک کسب وکار،  قبل از شروع باید آمادگی ذهنی و عملی لازم برای  راه اندازی یک کسب و کار را داشته باشیم
 
 
امروز می خواهم راجع به یک واقعیت زندگی صحبت بکنم، ما برای اینکه بتوانیم یه زندگی خوب ومناسبی داشته باشیم، باید بتوانیم درآمد مالی کافی داشته باشیم.
درآمد مالی خوب،  شرط کافی خوشبختی نیست  ولی شرط لازم خوشبختی است.
مابرای داشتن درآمد مالی یا دنبال استخدام شدن دریک شغل می رویم یا اینکه کسب وکار و شغلی برای خودمان تاسیس می کنیم، واقعیت تلخی وجود دارد:
به طور میانگین  از هر 10 کسب وکاری که شروع می شود بعد از یکی دوسال، یکی اوضاع خوبی رو تجربه می کند، 4 یا 5 تای آنها بصورت عادی و با مشکلات به کارشان ادامه میدن و حدود 4 یا 5 تا از کسب وکارها متاسفانه ورشکسته می شوند.
 
 
فردی کسب وکاری را شروع می کند، به هیچ عنوان هیچ کس دوست ندارد ورشکسته شود و بدهکار گردد،اما چرا حدود 50 درصد از کسب وکارها ورشکست می شوند؟ و به مشکل بر می خورند؟ چرا ؟
اگر خیلی اوضاع شان قابل کنترل باشد، به خانه اول شان برمی گردند، شاید حتی به  اوضاع روانی و مالی بدتر از قبل گرفتار شوند.

حالا چه کار باید کرد؟
 
حدود 12 سال دارم تحقیق می کنم ببینم چرا وقتی دونفر کسب و کاری رو شروع می کنند یکی موفق می شود و روز به روز پیشرفت می کند و یک نفر دیگر  با این تلاش خودش رو هم می کند روز به روز اوضاع اش بدتر می شود و همیشه گلایه می کند و از پیشرفت خوب در کسب وکارش خبری نیست؟
 

 
 
یکی از مهمترین موضوعاتی که در طی تحقیقاتم فهمیدم این بود:

 
اکثر افراد خودشان رو برای سپری کردن دوران گذار و مسیر گذر یک کسب و کار و شخصیت شغلی مورد نیاز آن کسب و کار آماده نکرده اند 
 
تصمیم دارم در این دوره عالی راجع به تعریف شخصیت های شغلی، مدارهای ثروت، دوران گذار، مسیر گذار، حالت گذار یک کسب و کار و روش پایه گذاری یک کسب وکار موفق صحبت های مفید و موثری بکنم. تمرین ها و صحبت های بزرگان بازار را بگویم، و حتی رازهای یک کسب وکار را که هرکسی نمی گوید را ارائه بدهم، چون چندین سال شاگردی ، مطالعه ومصاحبه زندگی این افراد نکات ارزشمندی را یادم داده است.
 
 دوران گذار در کسب و کار دوران تلاش و تعهد و تغییر است .
 
 برای تغییر ذهن و زندگی تا ن تصمیم بگیرید و آماده شوید.
 
 می توانید با استفاده از این دوره هم کار خدماتی بکنید و هم کار فروش کالا، یاد می گیرید چگونه از صفر شروع کنید وبه نتیجه برسید و حتی می توانید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید، می توانید تلاش تان رو بیشتر کنید و برای موفقیت در زمینه های دیگر زندگی هم آماده بشوید.
این دوره روشی عملی است، اگر اهل عمل کردن هستید حرکت کنید و به مطالعه دوره ها بپردازید.

 

 فایل های این دوره عالی  را مشاهده بفرمایید:

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه اول

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه دوم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش اول 

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم - بخش دوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه سوم- بخش سوم

عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه چهارم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه پنجم

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم - قسمت 1

عبور از مسیر گذار در راه اندازی کسب و کار- جلسه ششم - قسمت 2

سه قدم اساسی و اصول لازم در راه اندازی کسب‌وکار

 

 

کانال  تلگرام خردمندان پر از مطالب ویژه و آموزشی است حتما سری بزنید:


کانال خردمندان کسب و کار

 

یک جلسه رایگان دوساعته برای خریداران این جلسه به عنوان مقدمه ارائه شده است، که در آن 10 اصل مهم در راه اندازی کسب و کار و مثال هایی از قوانین مطرح شده در این دوره آورده شده است و کلید شناخت شخصیت مالی تان ارائه شده است با تهیه دوره می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

 دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

👇👇👇👇👇👇

این دوره برای اعضا میباشد .برای دیدن دوره وارد شوید

  2367     
نظرات شما
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید