خردمندانمحصولاتجزییات محصول

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

از شما تقاضا دارم که راجع به این سؤالات فکر کنید :

"مهم‌ترین عامل شکست یا موفقیت یک کسب‌وکار چیست؟"

"آیا کمبود سرمایه می‌تواند عامل اصلی شکست کسب وکار باشد؟"

آیا محصول و خدمت ضعیف یا ایده ضعیف می‌تواند عامل اصلی شکست کسب و کار باشد؟

جواب یک نه بسیار بزرگ است!!!

کمبود سرمایه یا مشکلات مالی و حتی نبود مشتری برای محصول، اصلی‌ترین عامل موفقیت یا شکست یک کسب و کار نیست. فرد می تواند برای تامین مسائل مالی اش کارهای مختلفی انجام بدهد ویا اینکه محصول جدیدی را که مشتری دارد را تولید یا عرضه بکند اما این کارها و مدیریت آنها نیاز مند ذهنیتی متفاوت است. در بهترین حالت، شرایط بیرونی حاکم بر کسب و کار حداکثر 20 درصد بر اوضاع آن کسب و کار مؤثر هستند، آنچه که مهم‌تر از عوامل بیرونی است: "عوامل درونی یا ذهنیت فرد و یا افراد صاحب آن کسب و کار" است. ذهنیت صاحب کسب وکار اگر ثروت ساز و رشد دهنده باشد می‌تواند به‌مرورزمان، هم بر مشکلات مالی فائق آید و هم‌ کسب و کار را در مسیر رشد قرار بدهد و محصول یا خدمت مناسبی را به بازار عرضه کند. آنچه مهم است داشتن یک "ذهن ثروت ساز" است.

ذهن ثروتساز نیاز پایه ای واساسی و شالوده ثروتسازی است وپس از آن از لحاظ اقتصادی درست عمل کردن و آگاهی از روش های تجاری درست مطرح می شود. ما باید ذهنمان را ثروت ساز تربیت کنیم این پایه پیشرفت مالی است.

اصولاً دو نوع تربیت در جامعه داریم، نوع اول "تربیت طبیعی" یا تربیتی که مطابق با اتفاقات و شرایط محیط موجب رشد افکار و ذهن انسان می‌شود و نوع دوم  "تربیت پرورش‌یافته" است و در آن فرد با ذهنش به محیط تأثیر می‌گذارد و آن را هدایت می‌کند.برای داشتن یک ذهن ثروتساز باید ذهن ما به‌صورت "ثروت ساز" تربیت‌شده باشد و به‌اصطلاح یک تربیت پرورش‌یافته داشته باشد.

تفاوت اصلی بین فقیران و ثروتمندان داشتن یک ذهن با "تربیت پرورش یافته" در مسیر ثروت سازی است.

 

با دو روش می‌شود یک ذهن ثروت ساز را از طریق تربیت پرورش‌یافته داشت. اولین راه رشد یافتن در یک خانواده و محیطی است که این آموزش‌ها در آن ارائه می‌شوند، کارایی این راه بسیار بالاست و به‌اصطلاح قرار داشتن در چنین موقعیت و فرصتی برای فرد یک "نعمت فرصت" محسوب می‌شود. البته این برای افراد کمی مقدور است. راه دوم، تلاش برای تربیت ذهن توسط خود فرد است. برای این کار فرد باید از مسیر گذار "تربیت طبیعی" به سمت "تربیت پرورش‌یافته" حرکت بکند. و این کار برای همه افرادی که واقعاً خواهان موفقیت در کسب و کار و رشد درآمد هستند وجود دارد و ممکن است. اما نیاز اصلی آن به دست آوردن افکار و اخلاق و باورها و موضوعات مربوط به ذهن ثروتساز است و مهم‌تر از آن نیاز به عمل به باورها و افکار به‌صورت مداوم و مصرانه و از روی عشق و علاقه دارد.

دردوره‌ی "دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" راجع به اصول پایه ای ایجاد ذهنی که مثل ثروتمندان فکر می کند و تفکرات ثروت سازی را دارد   صحبت‌ می کنم و مهم‌تر از آن تمرین‌هایی را ارائه می دهم و موضوعات بسیار مهمی را مطرح نماییم. که شاید کمتر آنها را شنیده باشید

این دوره در 4 مرحله طراحی شده است در لینک های زیر می توانید اطلاعاتی راجع به جلسات آن به دست بیاورید و در ضمن در آخر هر مرحله محصول  دانلودی به صورت کامل در اختیار شما قرار داده شده است، لطفا این لینک ها را مشاهده کنید و اگر قصد تغییر دارید در انتخاب این محصول شک نکنید: 

 "کل مراحل دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

 

 

لینک خرید

👇👇👇👇👇👇

کل مرحله اول دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

 

 

این مطلب برای اعضا میباشد .برای دانلود مطلب وارد شوید

  631      
هادی آقاجانلو کیست؟
مجوز نشر برخط
دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتماد به نفس "
"دوره کامل عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار"
حلقه های کنترل کیفیت قسمت ششم
جلسه دوم نحوه کنترل کیفیت (QC) و روش ثبت نتایج آزمون
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه پنجم نظافت و تمیز کاری
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه سوم پاک سازی و ساماندهی
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه چهارم نظم و ترتیب
چگونه با لهجه، خوب صحبت کنیم و چگونه آن را بهبود ببخشیم
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید