خردمندانمحصولاتجزییات محصول

مجوز نشر برخط

اخذ مجوز نشر دیجیتال 

مجوز نشر دیجیتال برخط یا همون آنلاین برای سایت خردمندان  صادر شد  و تاییدیه و لوگوی طلایی مرکز ساماندهی هم صادر شده ونشان  اینماد  اعتماد الکترونیک نیز دریافت گردید . 
تقریبا یک ساله سایت خردمندان رو استارت کردیم هر چند حدود 6 ماهه که آپ شده و ظاهر فعلی رو داره، سوای زحمت ها و کارهایی که خودمون انجام میدیم دوست داشتیم کارهامون قانونی و درست باشه تا بتونیم از پایه و اساس درست رفتار کنیم.

"رعایت اصول کارهایمان رو واجب میدانیم و کارما باید براساس قانون کشور عزیزمان ایران باشد"
 
تقریبا از 8 ماه پیش  که برای درگاه بانکی اقدام کردیم طبق دستور بانک باید مجوز  نماد اعتماد الکترونیک بگیریم و بعد از آن رفتیم برای مجوز اعتماد حدودا 5 ماه برای کارهای قانونی آنها و طراحی سایت به شکل مورد قبول مرکز اعتماد وقت صرف کردیم .برای دوستانی که دنبال مجوز و نماد ساماندهی و سایت سرامد هستند راهنمایی هایی می کنم 
 باید در سامانه نماد الکترونیک ثبت نام کنید و سپس بسته به نوع کارتون به محل مورد نظر مراجعه کنید جهت کسب مجوز قانونمندی در کسب وکار ما رو به سامانه سرآمد جهت ساماندهی و قانونی کردن کسب و کار اینترنتی ارجاع دادند و برای انتشار فایل های صوتی و تصویری  باید مجوز وزارت ارشاد در زمینه نشر دیجیتال برخط یا همان آنلاین  را بگیریم. 
برای دریافت این مجوز باید همزمان مدارک و مستندات هویتی بدهیم و هم پیگیری و مراجعه شخصی بکنید.
پس از بررسی وتایید مجوز نشر برخط که برای ما حدود سه ماه همین مرحله وقت برد برای دریافت لوگوی طلایی به سایت ساماندهی باید مراجعه بفرمایید . و پس صدور لوگوی طلایی ساماندهی می توانید اینماد را بگیرید، سپس باید برای درگاه بانکی اقدام کنید.
اما راجع به سایت خردمندان بگم  ما روی یک موضوع عالی کار می کنیم 
و خبر دیگه اینکه : موضوعی که کار می کنیم در رابطه با نحوه شروع یک کسب و کار و تغییر و تحول فردی در زمان شروع یک کسب و کاره
خیلی از اطرافیان و جوون ها با شور و شوق و وقت زیاد و هزینه شروع به راه اندازی کسب و کاری می کنند اما اکثرا موفق نمیشن، ضرر اقتصادی وبعد تر از اون ناامیدی،باعث ضعف روحیه ی افراد میشه و طبیعتا بد بینی نسبت به زندگی هم دنبالش میاد.
به همین خاطر نشستیم و با اساتید اقتصاد، کارآفرینی و مدیریت و روانشناسی و خبره های بازار صحبت کردیم
تا اینجا با بحث و بررسی هایی که کردیم یک نتیجه خوب حاصل شده و اون اینکه فهمیدیم ، دلیل اصلی که ما از تغییر می ترسیم چیه؟ و چطوری می تونیم تغییر و تحول پایداری رو به وجود بیاریم؟
همه افرادی که برای یک کسب و کار راهنمایی می کنند حالت قبل از شروع کسب و کار و حالت بعد از موفقیت در کسب و کار رو بررسی می کنند اما ما تمرکز مان بر مسیر رسیدن به موفقیت در کسب و کاره .
و  داشتن آمادگی، هم شخصیتی و هم آموزشی و هم مادی برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار. 
و دوره عبور از حالت گذار نقطه عطف موفقیت در کسب و کار را برای شروع محکم کارمون استارت زدیم از همه دوستان تقاضا داریم با ما باشند
ممنونم که با سایت خردمندان همراه هستید.
  

  1632      
هادی آقاجانلو کیست؟
مجوز نشر برخط
دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتماد به نفس "
"دوره کامل عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار"
حلقه های کنترل کیفیت قسمت ششم
جلسه دوم نحوه کنترل کیفیت (QC) و روش ثبت نتایج آزمون
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه پنجم نظافت و تمیز کاری
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه سوم پاک سازی و ساماندهی
دوره پیاده سازی نظام آراستگی (5S): جلسه چهارم نظم و ترتیب
چگونه با لهجه، خوب صحبت کنیم و چگونه آن را بهبود ببخشیم
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید