یه خبر خوب - کسب مجوزهای قانونی

با عرض سلام و احترام ممنون بابت همراهی تون.
مجوز نشر دیجیتال برخط یا همون آنلاین برای سایت خردمندان  صادر شد  و تاییدیه و لوگوی طلایی مرکز ساماندهی هم ایشالله به زودی ارائه میشه و لوگوی ما طلایی رنگ میشه 
تقریبا یک ساله سایت خردمندان رو استارت کردیم هر چند حدود 6 ماهه که آپ شده و ظاهر فعلی رو داره، سوای زحمت ها و کارهایی که خودمون انجام میدیم دوست داشتیم کارهامون قانونی و درست باشه تا بتونیم از پایه و اساس درست رفتار کنیم.

"رعایت اصول کارهایمان رو واجب میدانیم و کارما باید براساس قانون کشور عزیزمان ایران باشد"
 
تقریبا از 8 ماه پیش  که برای درگاه بانکی اقدام کردیم طبق دستور بانک باید مجوز  نماد اعتماد الکترونیک بگیریم و بعد از آن رفتیم برای مجوز اعتماد حدودا 5 ماه برای کارهای قانونی آنها و طراحی سایت به شکل مورد قبول مرکز اعتماد وقت صرف کردیم .برای دوستانی که دنبال مجوز و نماد ساماندهی و سایت سرامد هستند راهنمایی هایی می کنم 
 باید در سامانه نماد الکترونیک ثبت نام کنید و سپس بسته به نوع کارتون به محل مورد نظر مراجعه کنید جهت کسب مجوز قانونمندی در کسب وکار ما رو به سامانه سرآمد جهت ساماندهی و قانونی کردن کسب و کار اینترنتی ارجاع دادند و برای انتشار فایل های صوتی و تصویری  باید مجوز وزارت ارشاد در زمینه نشر دیجیتال برخط را بگیریم. 
برای دریافت این مجوز باید همزمان مدارک و مستندات هویتی بدهیم و هم پیگیری و مراجعه شخصی بکنید.
پس از بررسی وتایید مجوز نشر برخط که برای ما حدود سه ماه همین مرحله وقت برد برای دریافت لوگوی طلایی به سایت ساماندهی باید مراجعه بفرمایید .
اما راجع به سایت خردمندان بگم  ما روی یک موضوع عالی کار می کنیم 
و خبر دیگه اینکه : موضوعی که کار می کنیم در رابطه با نحوه شروع یک کسب و کار و تغییر و تحول فردی در زمان شروع یک کسب و کاره
خیلی از اطرافیان و جوون ها با شور و شوق و وقت زیاد و هزینه شروع به راه اندازی کسب و کاری می کنند اما اکثرا موفق نمیشن، ضرر اقتصادی وبعد تر از اون ناامیدی،باعث ضعف روحیه ی افراد میشه و طبیعتا بد بینی نسبت به زندگی هم دنبالش میاد.
به همین خاطر نشستیم و با اساتید اقتصاد،کارآفرینی و مدیریت و روانشناسی و خبره های بازار صحبت کردیم
تا اینجا با بحث و بررسی هایی که کردیم یک نتیجه خوب حاصل شده و اون اینکه فهمیدیم ، دلیل اصلی که ما از تغییر می ترسیم چیه؟ و چطوری می تونیم تغییر و تحول پایداری رو به وجود بیاریم؟
همه افرادی که برای یک کسب و کار راهنمایی می کنند حالت قبل از شروع کسب و کار و حالت بعد از موفقیت در کسب و کار رو بررسی می کنند اما ما تمرکز مان بر مسیر رسیدن به موفقیت در کسب و کاره .
و  داشتن آمادگی، هم شخصیتی و هم آموزشی و هم مادی برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار. 
و دوره عبور از حالت گذار نقطه عطف موفقیت در کسب و کار را برای شروع محکم کارمون استارت زدیم از همه دوستان تقاضا داریم با ما باشند
ممنونم که با سایت خردمندان همراه هستید.