دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته چهارم


دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته چهارم

(روش عملی قرار گرفتن در مسیر ثروتسازی)

مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

رفتار و زندگی با ذهن ثروت ساز

مهم ترین نکته در این دستورالعمل رعایت این موضوع است تا تمرین های یک هفته را به صورت کامل انجام نداده اید به سراغ تمرین های هفته بعد و موضوع آن نروید، این رمز تضمینی بودن این مرحله از دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز است!

 

 در مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز اعمال و رفتارهای که جزء اسرار ذهن ثروتمندان می باشد را به صورت الگویی عملی ارائه داده ایم، این مرحله از دوره هم به تنهایی یک دوره مجزاست و هم دستورالعمل کارگاهی مراحل قبل این دوره عالی است برای حاضر شدن کل این دوره بیش از دوسال زمان گذاشته شده است پس به سادگی از کنار دستورالعمل های ساده آن رد نشوید. قدرت ما در ارائه راهکارهایی ساده برای مسائل پیچیده است. دستورالعمل‌هایی که ارائه می‌شوند را ابتدا آگاهانه اقدام کنید و عمل کنید تا بر ترس‌ها و ضعف‌های درونی تان کمی غلبه کنید در ادامه این رفتارها به‌مرور برایتان عادی و آسان می‌شوند و شما پس از آن به نتیجه می‌رسید. موفقیت در گرو صادقانه و با تمام وجود تمرین کردن است. معتقد باشید به مطالبی که می شنوید و در ضمن حتما اقدام عملی را با کیفیت بالایی انجام بدهید.

نکته بسیار مهمی را بهتر است بدانید، دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن به راه منطقی پولدار شدن در ايران و با سرمایه کم یا زیاد پرداخته است حتی بدون سرمایه هم می توانید این مسیر را شروع کنید، راهی که ارائه می شود از نظر دین مبین اسلام نیز مشکلی ندارد و بررسی های معنوی و مذهبی نیز در طی مراحل دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز ارائه شده است. پولدار شدن اصول خود را دارد و نیازی به معجزه ندارد فقط کافیست ایده های مناسب را (که در این دستور العمل، نحوه پیدا کردن ایده و ایده سازی گفته شده است ) پیدا کنید وطبق فرمول این دوره حرکت بکنید واز راههای ناشایست و خلاف پولدار شدن و ثروتمند شدن دوری بکنید. در این دوره الگویی عملی و راه و روشی عملی برای پولدار شدن و ثروتمند شدن ارائه شده است

 

لطفا این فایل ها را نیز مشاهده نمایید:

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته پنجم

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته سوم

 دوست عزیز این مرحله از دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

 

  661                                0        رایگان


49:00
بازدید : 8670
8:25min
بازدید : 6985
5:55min
بازدید : 5427
1:30:00
بازدید : 5392
4:41min
بازدید : 5193
2:56min
بازدید : 3760
24 min
بازدید : 3704
12:42min
بازدید : 2937
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید