دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته هفتم


دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته هفتم

(روش عملی قرار گرفتن در مسیر ثروتسازی)

مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

رفتار و زندگی با ذهن ثروت ساز

مهم ترین نکته در این دستورالعمل رعایت این موضوع است تا تمرین های یک هفته را به صورت کامل انجام نداده اید به سراغ تمرین های هفته بعد و موضوع آن نروید، این رمز تضمینی بودن این مرحله از دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز است!

در جلسه هفتم، راه اصلی ثروتمند شدن از طریق مدیریت سود را ارائه داده ام و این راهکارها کمک زیادی به شما می کند. 

 در مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز اعمال و رفتارهای که جزء اسرار ذهن ثروتمندان می باشد را به صورت الگویی عملی ارائه داده ایم،  این روش (واقعا) عملی و کاربردی برای پولدار شدن است! البته بستگی به کیفیت عمل شما دارد! این مرحله از دوره هم به تنهایی یک دوره مجزاست و هم دستورالعمل کارگاهی مراحل قبل این دوره عالی است برای حاضر شدن کل این دوره بیش از دوسال زمان گذاشته شده است پس به سادگی از کنار دستورالعمل های ساده آن رد نشوید. فرمولی برای ثروتمند شدن و پولدار شدن وجود دارد اما این فرمول شامل جادو وطلسم برای ثروتمند شدن نیست، بلکه راهکارهایی عملی، منطقی و معنوی هستند که موجب رشد فرد در مسیر ثروتسازی می شود. 

نکته بسیار مهمی را بهتر است بدانید، دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن به راه منطقی پولدار شدن در ايران و با سرمایه کم یا زیاد پرداخته است حتی بدون سرمایه هم می توانید این مسیر را شروع کنید، راهی که ارائه می شود از نظر دین مبین اسلام نیز مشکلی ندارد و بررسی های معنوی و مذهبی نیز در طی مراحل دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز ارائه شده است. ثروتمند شدن و پولدار شدن بیشتر از راز راه و الگویی دارد که باید ان را شناخت، آنچه به عنوان ترفند پوادار شدن مطرح می شود. اگر راهکار درست و دقیقی نباشد، مطمئن باشید یک بازی بی سرانجام و ناراحت کننده است. رمز ثروتمند شدن و پولدار شدن در رعایت درست دستورالعمل هاست و اگر دستورالعمل ها به درستی رعایت شود بدون سرمایه ویا با حداقل سرمایه می شود در مسیر پولدار شدن قرار گرفت. 

لطفا این فایل ها را نیز مشاهده نمایید:

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته هشتم

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته ششم

 دوست عزیز این مرحله از دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

 

  674                                0        رایگان


49:00
بازدید : 8653
8:25min
بازدید : 6968
5:55min
بازدید : 5412
1:30:00
بازدید : 5378
4:41min
بازدید : 5181
2:56min
بازدید : 3750
24 min
بازدید : 3693
12:42min
بازدید : 2928
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید