دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته نهم


دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن- هفته نهم

(روش عملی قرار گرفتن در مسیر ثروتسازی)

مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

رفتار و زندگی با ذهن ثروت ساز

مهم ترین نکته در این دستورالعمل رعایت این موضوع است تا تمرین های یک هفته را به صورت کامل انجام نداده اید به سراغ تمرین های هفته بعد و موضوع آن نروید، این رمز تضمینی بودن این مرحله از دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز است!

در جلسه نهم می‌خواهیم به کسب‌وکارمان رنگ و بو بدهیم، ظاهر کسب‌وکار را بسازیم و پایه ای‌ترین سیستم استاندارد کسب‌وکار را طرح‌ریزی کنیم. 

 در مرحله چهارم دوره ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز اعمال و رفتارهای که جزء اسرار ذهن ثروتمندان می باشد را به صورت الگویی عملی ارائه داده ایم،شاید 1000 اصل برای پولدار شدن مطرح باشد، اما ما در این مرحله راهنمایی و الگویی عالی را خدمت شما عرض می کنیم که توسط افراد بسیاری انجام شده است. برخی با سرمایه زیاد از این فرمول استفاده کرده اند وبرخی با سرمایه کم توانسته اند پولدار شوند. برخی از طریق اینترنت با این فرمول پولدار شده اند، برخی به ایده هایی که در این فرمول به دست آورده اند پرداخته اند، این روش نه ترفند و نه راه یک شبه پولدار شدن را می گوید و نه راجع به پولداری غیر ممکن صحبت می کند، بلکه فرمولی قدرتمند، معنوی و مدیریتی را ارائه می دهد.

 اگر می خواهید میلیونر خودساخته ای شوید و از فقر ومشکلات به سمت ثروتمند شدن حرکت کنید، فرمول چگونه پولدارشدن افراد پولدار و کارخانه دار یا سرمایه دار در این مرحله ذکر شده است، اگر فرد فعالی باشید با همین فرمول می توانید بدون سرمایه وارد مسیر پولدارشدن شوید.

نکته بسیار مهمی را بهتر است بدانید، دستورالعمل قطعی ثروتمند شدن به راه منطقی پولدار شدن در ايران و با سرمایه کم یا زیاد پرداخته است حتی بدون سرمایه هم می توانید این مسیر را شروع کنید، راهی که ارائه می شود از نظر دین مبین اسلام نیز مشکلی ندارد و بررسی های معنوی و مذهبی نیز در طی مراحل دوره عالی ساخت و پرورش یک ذهن ثروتساز ارائه شده است. ثروتمند شدن و پولدار شدن بیشتر از راز راه و الگویی دارد که باید ان را شناخت، آنچه به عنوان ترفند پوادار شدن مطرح می شود. اگر راهکار درست و دقیقی نباشد، مطمئن باشید یک بازی بی سرانجام و ناراحت کننده است. رمز ثروتمند شدن و پولدار شدن در رعایت درست دستورالعمل هاست و اگر دستورالعمل ها به درستی رعایت شود بدون سرمایه ویا با حداقل سرمایه می شود در مسیر پولدار شدن قرار گرفت. 

لطفا این فایل ها را نیز مشاهده نمایید:

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته دهم

دستورالعمل قطعی ثروتمندشدن - هفته هشتم

 دوست عزیز این مرحله از دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید: 

 

  1061                                0        رایگان


49:00
بازدید : 8671
8:25min
بازدید : 6987
5:55min
بازدید : 5427
1:30:00
بازدید : 5392
4:41min
بازدید : 5194
2:56min
بازدید : 3760
24 min
بازدید : 3705
12:42min
بازدید : 2937
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید