دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس " جلسه پنجم: زندگی آگاهانه و اصول تغییر آگاهانه


جلسات دوره فوق العاده بهبودعزت نفس واعتماد به نفس هر روز در حال کامل تر شدن است، و موضوعاتی که در اصلاح مجدد این دوره پیش آمد کمک بسیار زیادی به افزایش کیفیت این جلسات کرد.

قبل از جلسه پنجم موضوعاتی پیش آمد که مرا به فکر برد که در مورد یکی از مظاهر اعتماد به نفس یعنی سخنرانی صحبت ها و راهنمایی هایی را بکنم و برخود واجب دیدم برای افرادی که زبان مادری شان با زبان مورد صحبت شان یکی نیست راهنمایی های خوبی را بکنم و ماحصل آن شد جلسه "چگونه با لهجه، خوب صحبت کنیم و چگونه آن را بهبود ببخشیم".

در جلسه پنجم دوره عالی بهبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس، راجع به موضوع زندگی آگاهانه و با آگاهی زندگی کردن صحبت کردم. در این جلسه پنج گام زندگی آگاهانه و تغییر آگاهانه را ارائه دادم مثال ها و داستان هایی از افراد با عزت نفس آوردم و نکاتی را گفتم که هر کسی با گوش دادن به آنها به سادگی تشخیص می دهد که آیا در مسیر بهبود عزت نفس قرار دارد یا نه، راجع تعریف آگاهی و "آگاهی ناب" صحبت کردم نقشه ای از مسیر تغییر و روش غلبه بر موانع تغییر را آورده ام و در ضمن گفته ام که چرا افراد و حتی خودمان در خیلی از تغییرها که قرار گذاشتیم پایبند نبودیم.

هر یک از تمرینات این دوره را خودم هم تاجایی که بتوانم انجام می دهم و خودم را هم متعهد به انجام آنها کرده ام باور بکنید در صورت عمل نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت روز به روز به این موضوع بیشتر معتقد می شوم که خود ارزشمندی پایه رسیدن به خواسته هاست به خودتان ارزش قائل باشید، به خودتان بگوئید که لایق بهترین ها هستید، عاشق خودتان باشید همانطوری که به دیگران عشق می ورزید، به خودتان احترام بگذارید همانگونه که به دیگران احترام می گذارید، رشد عزت نفس شما مربوط به خودتان است و این نیازمند علاقه و پیگیری آگاهانه و زندگی آگاهانه شماست. می توانید بخشی از جلسه پنجم را از اینجا مشاهده نمایید.

 

لینک‌های مرتبط با این جلسه :

 

1-    دوره عزت نفس و اعتماد به نفس

2-    دوره عالی "بهبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس " جلسه چهارم: غلبه بر ترس‌های غیر واقعی و حرکت در مسیر رسالت فردی

3-    عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس جلسه ششم: غلبه بر گفتگوی درونی منفی و آموختن خوش بینی

4-    چگونه با لهجه، خوب صحبت کنیم و چگونه آن را بهبود ببخشیم

 

دوست عزیز این دوره کامل شده است و می توانید آن را به صورت کامل از لینک زیر تهیه نمایید:

"دوره کامل بهبود عزت نفس و اعتماد به نفس "

 

  1892                                1        رایگان


49:00
بازدید : 7126
1:30:00
بازدید : 4444
4:41min
بازدید : 4260
8:25min
بازدید : 4080
2:56min
بازدید : 3082
24 min
بازدید : 2869
5:55min
بازدید : 2573
12:42min
بازدید : 2441
12:20min
بازدید : 1950
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید