خانه خردمندان  >  خرد تاک >   خرد پول ساز  >   نمایش ویدیو

گزارشی از دوره تیم سازی و کار تیمی توسط خانم میترا بهرامی


 

زمانی که بتوانید انتخاب بکنید که چه کسب‌وکاری را می‌خواهید راه‌اندازی کنید و یا از چه طریقی می‌خواهید کسب‌وکارتان را گسترش دهید نیاز به تیم سازی  و دانستن اصول کار تیمی دارید در دوره پایه راه‌اندازی کسب‌وکار راجع به موضوع شریک صحبت‌هایی کردم و به شرایط یک شریک خوب اشاره کردم، درهرصورت زمانی که کسب‌وکار شما نیازمند فردی بیشتر از شما می‌شود باید کار تیمی را شروع کنید، برای گسترش کسب‌وکار هم استخدام نیرو و یا برون‌سپاری لازم می‌شود، ازآنجایی‌که سعی می‌کنم در کارهایم اصول روز دنیا را باتجربه‌های عمومی بازار هماهنگ بکنم و در کنار دانسته‌های خودم، از بهترین آموزش‌ها استفاده بکنم، دنبال این موضوع بودم که چگونه می‌شود تیم قوی حاضر کرد؟

سیستم سازی در زمان رشد کسب‌وکار و بعد از عبور از مسیر گذار عامل موفقیت در ادامه مسیر کسب‌وکار است و تیم سازی بسیار کمک به راه‌اندازی سیستم می‌کند، معتقدم اساسی‌ترین نیاز در یک تیم اعتماد است و پس‌ازآن بحث‌های  مهارت، هماهنگی ، تخصص و بسیاری از موارد دیگر مطرح می‌شود.

یکی از بهترین افرادی که در زمینه تیم سازی در سطح جهانی فعالیت دارد خانم میترا بهرامی است، خانم بهرامی از مدرسین  دانشگاه استنفورد آمریکاست. بیش از 30 سال سابقه آموزش به انواع شرکت‌های تکنولوژی بالا (high tech) در دوره سیلیکون را دارد. ایشان طراحی و آموزش دوره‌های کسب‌وکار متمرکز بر ارتباطات، مهارت‌های ارائه و فرهنگ همکاری (ساخت تیم، حل مناقشات، تجزیه‌وتحلیل ارزش) را آموزش می‌دهند. در آذر امسال فرصتی پیش آمد تا در کلاس فوق‌العاده تیم سازی ایشان شرکت کنم و دیدگاه خوبی در رابطه تیم سازی و نحوه تعیین مأموریت، ارزش و هدف در تیم‌هایی که در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار هستند به دست بیاورم در رابطه با موضوع  ماتریس واگذاری مسئولیت یا RACI چارت به‌صورت عملی مفهوم‌هایی را فهمیدم که در مباحث دیگر به این وسعت اشاره نشده بود. ایشان و تیم همراهشان تمام سعی خودشان را در ارائه یک دوره به‌روز و در سطح جهانی را انجام دادند، نکات بسیار مهمی در رابطه نحوه صحبت و ارائه مطالب یاد گرفتم و فهمیدم که عمل به دانسته چقدر می‌تواند در نتایج ما مؤثر باشد.

ازآنجایی‌که در دوره پیشرفته راه‌اندازی کسب‌وکار راجع به سیستم سازی و تیم سازی و حرکت در مسیر رشد صحبت خواهم کرد و بسیاری از مسائل به‌روز دنیا را خواهم آورد حضور در دوره‌های این‌چنینی را بر خودم لازم می‌دانم و  حتی باوجود مشغله کاری بسیار زیاد چهار روز وقت را برای حضور در این دوره ارزشمند یافتم، در اول صفحه بخشی بسیار کوچک از این دوره عالی با اجازه از خود ایشان، خدمت شما دوستان ارائه‌شده است.

 

لطفا این فایل را هم مشاهده نمایید:


"دوره کامل عبور از مسیرگذار در راه اندازی کسب و کار"

  296        mp4        2min                0        رایگان


1:30:00
بازدید : 2635
2:56min
بازدید : 1970
8:25min
بازدید : 1898
24 min
بازدید : 1443
12:20min
بازدید : 1334