خانه خردمندان  >  خرد تاک >   خرد پول ساز  >   نمایش ویدیو

بخشی از دوره ذهن ثروت سازمرحله اول - قسمت دوم


دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" خاص آن‌هایی است که واقعاً دنبال تغییرند و برای علاقه‌مندان بدون پشتکار کاربردی ندارد

 

موانعی که در ذهن داریم، اولین عامل بازدارنده در مسیر ثروت سازی است. عوامل زیادی مانع حرکت ما در مسیر ثروت سازی محسوب می‌شوند. ولی موانع ذهنی اولویت و جایگاه ویژه‌ای دارند. در مرحله اول، هدف اصلی من ارائه موضوعات و مطالبی است که در آن به اصلاح نگرش‌های ریشه‌ای مربوط به تضاد با ثروتمندی پرداخته می‌شود، این نگرش‌ها گاهی در نظر فرد کاملاً بی‌ربط درزمینهٔ ثروت به نظر می‌رسند، ولی اکثر چون آن‌ها در پس‌زمینه ذهن فرد حضور فعالی دارند. همین غیر مرتبط بود نشان از مهم بودن آن‌ها و مبارزه ذهن پاک‌سازی نشده با موضوعات مؤثر بر ثروتمندی است.

بسیاری از مواقع ذهن ما نه‌تنها کمکی به موفقیت و پیشرفت ما نمی‌کند بلکه به علت آلودگی‌هایی که در آن ایجادشده به‌عنوان یک مانع مقابل خوشبختی و ثروت ما می‌ایستد و از بسیاری از توجیهات برای مقابله با تغییر و آگاهی جدید استفاده می‌کند. گاهی موضوع را به عرف ربط می‌دهد، گاهی موضوع را به عقل ربط می‌دهد، گاهی به سخنان قدیمی‌ها ربط می‌دهد و می‌گوید وقتی آن‌ها با این شیوه زندگی کرده‌اند و مشکلی نداشتند نیازی به تغییر نمی‌بینم.

ولی یادتان باشد اگر می‌خواهید موفق و ثروتمند شوید باید پا در این راه بگذارید و عاشقانه مسیر را طی کنید و بر نگرش خود تأکید داشته باشید. 

 

برای مشاهده کامل این جلسه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"مرحله اول - قسمت دوم

 

 برای مشاهده تمام جلسات و توضیحات این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز"

  433                                0        رایگان


49:00
بازدید : 6332
1:30:00
بازدید : 4057
8:25min
بازدید : 3614
4:41min
بازدید : 3180
2:56min
بازدید : 2814
24 min
بازدید : 2513
12:42min
بازدید : 2257
12:20min
بازدید : 1797