خانه خردمندان  >  خرد تاک >   خرد پول ساز  >   نمایش ویدیو

مقدمه مرحله سوم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز ( مرحله رشد بذرهای ثروت)


نزدیک به یک سال است که مشغول آماده‌سازی دوره بسیار عالی و ارزشمند "ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز" هستم. این دوره شامل چهار مرحله است. مراحل اول و دوم آن در سایت قرارگرفته است. این مراحل بسیار مهم هستند و به هر کس که بخواهد در مسیر ثروت گام‌های درستی بردارد، بسیار کمک‌کننده هستند تا در مسیر درست قرار بگیرد و اقداماتش را کنترل‌شده بکند. در دو مرحله دیگر راجع به موضوعات مهم دیگری صحبت می‌کنم.

وقتی‌که فردی بخواهد به ثروت و موفقیت مالی برسد باید نگرشی ثروت ساز داشته باشد. خیلی از کارها هستند که مقطعی منجر به ثروت می‌شوند ولی درآمد پایدار نیازمند ذهنیت ثروت ساز است، و برای داشتن ذهن ثروت ساز باید شخصیت خودمان را بشناسیم، دیدگاه‌هایمان را بشناسیم و به این آگاهی برسیم که در رابطه با ثروت چه نگرش‌های درست و چه نگرش‌های نادرستی داریم. برای این کار تستی در اختیار دوستانی که این دوره را تهیه می‌کنند قرار می‌گیرد. این تست به فرد کمک می‌کند تا تشخیص دهد در کدام‌یک از دیدگاه‌ها و نگرش‌های مربوط به ثروت مشکل دارد و در کدام‌یک قدرتمند است.

در مرحله اول این دوره گفته‌شده برای این‌که بتوانید ذهنیت ثروت ساز داشته باشید ابتدا باید درون ذهن را پاک‌سازی بکنید تا محل کاشت بذرهای ثروت را آماده کنید. اگر ذهن شوره‌زار باشد بذرهای ثروت در آن رشد نمی‌کنند. برای پاک‌سازی ذهن در مرحله اول موانعی را مطرح کردم و راه‌های حذف این موانع را ارائه دادم. یکی از مهم‌ترین موانع، مانع بخشش بود. بخشش چه به‌صورت مادی و چه معنوی. راهکاری که در مرحله اول برای بخشش دیگران به‌صورت معنوی ارائه‌شده در هیچ جای دیگر مطرح نشده است. راهکاری که ارائه می‌شود فرد را از افکار ناراحت‌کننده و نگران‌کننده و افکاری که از کینه‌ها به وجود آمده خلاص می‌کند و فضای بزرگی را در ذهن برای ثروت سازی آزاد می‌کند. بعد از پاک‌سازی ذهن نوبت به کاشت بذرهای ثروت می‌رسد. در مرحله دوم ابتدا راجع به ناهشیاری مالی صحبت کرده‌ام و در ادامه بذرهای لازم را ارائه داده‌ام. بذرهای ارائه‌شده حاوی نکات بسیار مهمی هستند. این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل است. در مرحله سوم وارد عمل می‌شویم و تمرین‌هایی ارائه می‌شود تا بتوانید از بذرها استفاده بکنید و بتوانید با توجه به دیدگاه‌ها و نگرش‌هایی که ارائه‌شده تصمیم‌گیری بکنید. در مرحله چهارم وارد حیطه ثروت سازی می‌شویم و اقداماتی که منجر به نتیجه واقعی ثروت می‌شوند، مطرح مشوند. علت وقفه بین مراحل دوم و سوم این بود که من در طی تهیه این دوره با کتاب‌ها، افراد و اتفاقاتی مواجه شدم که راهنمای بسیار خوبی برای من بودند و دیدگاه‌های من را گسترده‌تر کردند.  من پی به قانونی بردم که خیلی مهم بود. قانونی که می‌گفت ما به همه خواسته‌ها و آرزوهای خودمان نمی‌رسیم بلکه تنها به خواسته‌هایی می‌رسیم که جزئی از ما شده و دل‌مشغولی ما باشند. اگر خواسته‌ای احساس بدی در ما ایجاد کند، رسیدن به آن خواسته ما را راضی نخواهد کرد و باعث بهبود زندگی ما نخواهد شد. و همین‌طور زمانی که احساس خوبی داریم، شاد هستیم و روحیه عالی داریم، در مسیر خدایی قرار داریم، و زمانی که احساس خوبی نداریم و دچار گفتگوهای درونی منفی هستیم دچار وسوسه و نجوای شیطان هستیم. این موضوعی بود که برای فهمیدنش زمان زیادی را صرف کردم. شاید در ظاهر این حرف عادی به نظر برسد ولی با فهمیدن و درک این موضوع دیگر جرئت نمی‌کنید در احساس منفی و بد بمانید و تمام تلاشتان را می‌کنید که احساستان را خوب نگه‌دارید. بدین ترتیب مرحله سوم را باقدرت و انرژی بیشتری ارائه خواهم داد. مرحله سوم شامل دو مرحله است، فردی که وارد مرحله سوم می‌شود ابتدا یک دوران تاریکی را سپری می‌کند و سپس وارد دوران روشنایی می‌شود. دورانی که در آن متوجه می‌شود آنچه وارد زندگی‌اش شده حاصل اعمال و افکار روز قبل، ساعت قبل و حتی ماه‌ها و سال‌های قبل است و آن موقع ارتباط اتفاقات و افکارش را درمی‌یابد. تمرین‌های این مرحله را با تمام وجود انجام دهید. در این مرحله هم موضوع تمرین ارائه‌شده و هم دلیلی که این تمرین گفته‌شده بیان می‌شود. با ما همراه باشید.

مرحله سوم دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز- قسمت اول

کل مراحل دوره ساخت و پرورش ذهن ثروتساز

تست رایگان میزان ثروت سازی ذهن شما !

 

  257        mp4        14:50min        14:50min        0        رایگان


49:00
بازدید : 6344
1:30:00
بازدید : 4062
8:25min
بازدید : 3622
4:41min
بازدید : 3185
2:56min
بازدید : 2816
24 min
بازدید : 2515
12:42min
بازدید : 2258
12:20min
بازدید : 1798