دوره رایگان قانون جذب - قسمت اول "آشنایی با قانون جذب"


 

در طی این جلسات راجع به قانون جذب صحبت خواهم کرد.

یکی از سؤالاتی که همیشه ذهن من را به خود مشغول می‌کرد این بود که چرا وقتی حس و حال خوبی ندارم اتفاقات بدی را تجربه می‌کنم. مدت‌ها دنبال پاسخی برای آن می‌گشتم و دلایل و توجیهاتی را پیدا می‌کردم ولی کامل و دقیق نبودند. تا این‌که با قانون جذب آشنا شدم قانونی که می‌گفت شما اثر احساساتی را که دارید در زندگی مشاهده می‌کنید. یعنی هر احساسی که داشته باشید اتفاقاتی مربوط به آن احساس در زندگی شما پدیدار می‌شوند. این توجیه به دلم نشست و باعث شد به مطالعه و بررسی آن بپردازم تا ببینم قانون جذب چیست و چگونه کار می‌کند.

اولین توضیحی که راجع به قانون جذب دیدم این بود: به هر چه فکر کنید وارد زندگی‌تان می‌شود. شروع کردم به فکر کردن به چیزهایی که می‌خواستم و هیچ‌چیزی وارد زندگی من نشد. در سال 87 دوستی فیلم راز را به من داد. آن را دیدم و کارهایی را که گفته‌شده بود انجام دادم و بازهم نتیجه خاصی به دست نیاوردم. به نظر می‌رسید این موضوع واقعیت دارد و چیزی است که می‌باید به آن اعتنا کرد و شواهدی را می‌توان در اطرافیان دید ولی من به‌درستی آن را درک نمی‌کردم و یا شاید این فیلم توضیح خوب و کافی ارائه نمی‌داد. بنابراین بیشتر به مطالعه و بررسی پرداختم. درجایی مطرح‌شده بود که قانون جذب یعنی این‌که هر چیزی مشابه خود را جذب می‌کند. و همین‌طور متوجه شدم قانون جذب قانونی است که همیشه و در هرلحظه وجود دارد مثل قانون گرانش و کار خود را انجام می‌دهد چه به آن توجه بکنیم و چه توجه نکنیم. کار قانون جذب این است که اتفاقات و شرایط مشابه با ارتعاشات و افکار و عقاید ما را وارد زندگی‌مان بکند. به زبان ساده‌تر کار قانون جذب این است که اثر دل‌مشغولی‌های ما را وارد زندگی‌مان بکند. در طی این جلسات به ارتباط این موارد خواهم پرداخت.

چیزی که من را برای ارائه این فایل ها مصرتر کرد این بود که بامطالعه کتاب هفت مدیرعامل برتر وزندگی نامه بیش از 100 نفر از کارآفرینان موفق دنیا متوجه شدم که باوجود تفاوت‌های زیاد یک‌چیز در همه آن‌ها مشترک است. آن‌ها ازلحاظ بیرونی کارهای متفاوتی انجام داده بودند، نوع کار و اقداماتشان متفاوت بود، حتی عقاید متفاوتی داشتند ولی درنهایت همه موفق شده بودند. می‌توان گفت هرکس راه متمایز و مختص خودش را رفته بود. باکمی تأمل متوجه شدم همه این افراد معتقدند که می‌توانند موفق شوند و سپس برای آن توجیهاتی را برای موفقیتشان ارائه می‌دهند. متوجه شدم چیزی که برای موفقیت لازم است نوع کار نیست بلکه چیزی که مهم‌تر از آن است ارتعاشاتی است که فرد به جهان می‌فرستد.

وجود قانون جذب بدیهی است چه به آن اعتقاد داشته باشیم و چه نداشته باشیم. این قانون با ارتعاشاتی که می‌فرستید کار دارد و نه با افکار شما. طی این جلسات راجع به قانون جذب و این‌که چرا مهم است و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد صحبت خواهم کرد. در این جلسات با ما همراه باشید.

 

جزئیات مراحل قانون جذب را چگونه اجرا کنیم 

سایر قسمت های "دوره رایگان قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوم" علمی بودن قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت سوم"تعریف قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت چهارم"اولین اصل قانون جذب"

مستند کامل راز یا قانون جذب

 

  1530        mp4        21:28min        21:28min        0        رایگان


49:00
بازدید : 7270
1:30:00
بازدید : 4553
4:41min
بازدید : 4391
8:25min
بازدید : 4274
2:56min
بازدید : 3155
24 min
بازدید : 2964
5:55min
بازدید : 2944
12:42min
بازدید : 2489
12:20min
بازدید : 1991
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید