دوره رایگان قانون جذب - قسمت سوم"تعریف قانون جذب"


قانون جذب قانونی است که به ارتعاشات فرد پاسخ می‌دهد و اتفاقات مربوط به آن را در زندگی‌اش وارد می‌کند. طی صدسال اخیر به مقوله قانون جذب، بسیار پرداخته‌شده است. اولین نظرات را آقای والاس والتز و آقای ناپلئون هیل ارائه کردند و بعد افراد دیگری وارد این حوزه شدند. فیلم راز که توسط خانم راندا برن ارائه شد و سپس کتاب راز که در سطح جهانی منتشر شدند، اولین بار به‌صورت عمومی قانون جذب را در بین کل مردم مطرح کردند. مطرح‌شدن این موضوع هیجان زیادی را در بین مردم ایجاد کرد. در راز مطرح می‌شد که به هر چه فکر کنید به سمتتان می‌آید. و این سه مرحله دارد: اول شما درخواستتان را مطرح می‌کنید، بعد درخواست شما موردقبول واقع می‌شود و بعد منتظر دریافت و پاسخ می‌شوید.

خیلی‌ها این کار را انجام دادند و آن نتیجه‌ای را که انتظار داشتند دریافت نکردند. دلیلش این است که موضوع به این سادگی که مطرح می‌شود نیست. بعضی از مسائل به‌راحتی توضیح داده می‌شوند ولی به‌راحتی نمی‌توان از آن‌ها  استفاده کرد. در قانون جذب گفته می‌شود که هر چیزی مشابه خودش را جذب می‌کند و یا این‌که هر انرژی و ارتعاشی، اتفاقات مشابه با خودش را به سمت خود می‌کشد و وارد زندگی فرد می‌کند.

توضیحی که من راجع به قانون جذب بیان می‌کنم چنین است: جهان از انرژی تشکیل‌شده و انرژی نه به وجود می‌آید و نه از بین می‌رود بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شود. انواع مختلفی از انرژی وجود دارد که برخی شناخته‌شده و برخی ناشناخته‌اند. یکی از این انرژی‌ها که هنوز شناخته‌نشده انرژی‌ای است که در درون ما وجود دارد. برخی آن را ناشی از ضمیر ناخودآگاه می‌دانند، برخی ناشی از هوشیاری برتر، برخی از ذهن، برخی از قلب. به‌هرحال در درون ما انرژی‌ای وجود دارد که اگر ما بر روی موضوعی متمرکز شویم، می‌توانیم اثرات فیزیکی مربوط به آن موضوع را در زندگی ببینیم.

در مقاله ارتعاش و فرکانسی که به جهان می‌فرستیم و اثر آن در زندگی راجع به این انرژی و ارتعاش صحبت کرده و گفته‌ام که این انرژی به‌طور اتفاقی در اثر کار دستگاهی کشف شد. وقتی‌که اتفاق خاصی می‌افتد و احساسات مردم به‌نوعی تهییج می‌شود این دستگاه واکنش‌هایی از خود نشان می‌دهد. در همان‌جا مطرح کرده‌ام که معتقدم قلب و مغز باهم تشکیل سیستم کلی‌تری می‌دهند به نام ذهن و منبع ارتعاشات ذهن است.

قانون جذب می‌گوید که در جهان قانونی وجود دارد که ارتعاشات فرستاده‌شده را دریافت می‌کند و آن را تبدیل به معادل فیزیکی‌اش می‌کند و این شمایید که باید ارتعاشاتتان را شناسایی و کنترل بکنید. ارتعاشات در ارتباط با باورها و احساسات ما هستند یعنی احساسات و باورها عامل ایجاد ارتعاش هستند. باورها افکاری هستند که بسیار تکرار، تأکید و تأییدشده‌اند. پس ریشه باور، فکر است ولی از جنس فکر نیست. مثل الماس و کربن که هر دو از ریشه کربن هستند ولی خیلی باهم فرق دارند. باورها فکرهایی هستند که مرحله تبدیل کربن به الماس را طی کرده‌اند. باورها بسیار قدرتمندند. مشکلاتی مه برای مردم در رابطه با فیلم راز ایجاد شد به این دلیل بود که در آن به فکر تأکید شده بود. بافکر کردن به خیلی چیزها به آن‌ها نمی‌رسیم ولی با فعال شدن باور مطمئناً اتفاق و اثر آن باور در زندگی ما ایجاد می‌شود.

پس قانون جذب چنین است: هر چه در زندگی داریم ناشی از باورهای ماست و اثر باورهایمان را در زندگی دریافت می‌کنیم. باورها فعالانه عمل می‌کنند و تنها کاری که باید انجام دهیم این است که باورها را شناسایی بکنیم و اگر مخرب و محدودکننده هستند آن‌ها را با باورهای بهتر و مناسب‌تر جایگزین کنیم تا آن‌ها شروع به فرستادن ارتعاشات جدید بکنند و نتایج جدید را در زندگی ما ایجاد کنند

 

 

فرکانس انسان- ارتعاش و فرکانسی که ما به جهان می‌فرستیم و اثر آن در کسب‌وکار، زندگی ما و این دنیا

 

سایر قسمت های دوره رایگان قانون جذب:

دوره رایگان قانون جذب - قسمت اول "آشنایی با قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوم" علمی بودن قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت چهارم"اولین اصل قانون جذب"

  474        mp4        18:01min        18:01min        0        رایگان


49:00
بازدید : 7126
1:30:00
بازدید : 4444
4:41min
بازدید : 4261
8:25min
بازدید : 4080
2:56min
بازدید : 3082
24 min
بازدید : 2869
5:55min
بازدید : 2574
12:42min
بازدید : 2441
12:20min
بازدید : 1950
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید