دوره رایگان قانون جذب - قسمت چهارم"اولین اصل قانون جذب"


همان‌طور که گفته شد قانون جذب به ارتعاشات ما پاسخ می‌دهد و این ارتعاشات ناشی از باورهای ماست. راهکاری وجود دارد که در شروع تغییر باورها می‌توانید از آن استفاده بکنید تا از باورهای خود مطلع شوید، هر باوری موجب بروز احساساتی در درون شما می‌شود. وقتی اتفاقی می‌افتد و شما در مواجهه با آن احساس خوبی دارید یعنی باور درستی راجع به آن موضوع در درونتان دارید. ولی اگر در مواجهه با اتفاقی، احساس ناخوشایند و منفی در درون شما ایجاد می‌شود مثل خشم، کینه، ناراحتی و یا هر احساس منفی دیگر به معنی وجود باوری منفی در درون شما در رابطه با آن موضوع است که باید آن باور را شناسایی و اصلاح بکنید. مثلاً زمانی که نیاز زیادی به پول‌دارید و از خدا می‌خواهید که مقداری پول به شما برساند و در حین این دعا احساس بدی را در درونتان احساس می‌کنید، قطعاً باورهایی در درون شما وجود دارند که مانع از ارسال ارتعاشات مناسب می‌شوند و درنتیجه شما به خواسته‌تان یعنی پول موردنظر نمی‌رسید و چه‌بسا مقداری پول هم از دست بدهید.

طی این جلسه و جلسات آینده راجع به این‌که چه چیزهایی موجب می‌شوند تا فرد به خواسته خود برسد و یا برعکس خلاف خواسته‌اش را به دست بیاورد، صحبت خواهم کرد.

نخستین موضوعی که عنوان می‌کنم این است: اگر ما خودمان را کوچک‌تر از خواسته‌مان ببینیم به آن خواسته نمی‌رسیم. ولی اگر خودمان را بزرگ‌تر از خواسته‌مان ببینیم، بر خواسته امیر باشیم، خود را لایق داشتن آن ببینیم، مطمئناً دیر یا زود به آن خواسته خواهیم رسید.

چیزی که در قانون جذب مهم است خواسته، باور و ارتعاشات شماست و پس‌ازآن عمل مطرح می‌شود. یعنی در ابتدا باید خواسته ایجاد شود، سپس خود را ارزشمند و لایق داشتن آن خواسته ببینید و باورهای صحیح در رابطه با آن خواسته را در درونتان ایجاد کنید تا ارتعاشات مناسبی را ارسال کنید و سپس با انجام اعمالی رسیدن به خواسته اتفاق می‌افتد. بدون داشتن باورهای صحیح، اعمال نتیجه‌بخش نخواهند بود. دلیل این‌که خیلی از الگوبرداری‌ها منجر به موفقیت نمی‌شوند همین است. بسیاری از مواقع افرادی که الگوبرداری می‌کنند فقط ظاهر قضیه را در نظر می‌گیرند و از سیستم باوری فرد مطلع نیستند بنابراین به نتیجه دلخواه نمی‌رسند.

ادامه بحث در جلسه آینده. با ما همراه باشید.

 

سایر قسمت های "دوره رایگان قانون جذب":

دوره رایگان قانون جذب - قسمت اول "آشنایی با قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوم" علمی بودن قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت سوم"تعریف قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت پنجم"چرا قانون جذب وجود دارد؟"

"به خودت دائماً چه می‌گویی؟"

  639        mp4        14:51min        14:51min        0        رایگان


49:00
بازدید : 7126
1:30:00
بازدید : 4444
4:41min
بازدید : 4260
8:25min
بازدید : 4080
2:56min
بازدید : 3082
24 min
بازدید : 2869
5:55min
بازدید : 2573
12:42min
بازدید : 2441
12:20min
بازدید : 1950
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید