دوره رایگان قانون جذب - قسمت پنجم"چرا قانون جذب وجود دارد؟"

 

دوره رایگان قانون جذب - قسمت پنجم"چرا قانون جذب وجود دارد؟"

 

چرا در جهان قانونی وجود دارد که اثر دل‌مشغولی‌ها، تفکرات و احساسات ما را وارد زندگی‌مان می‌کند؟

در دنیایی زندگی می کنیم که کاملا قانونمند طراحی شده است، خداوند  کارهایش بسیار فراتر از فهم ماست او یک کار می کند و به هزاران هدف می رسد در حالی که  انسان هزاران کار می کند برای یک هدف!!! قوانین خداوند هیچ کدام بی حساب و کتاب نیست و همه آنها حکمتی دارد. دلایل زیادی برای وجود یک قانون ممکن است مطرح شود در مورد قانون جذب نیز همین موضوع مطرح است. 

خداوند می‌فرماید ما انسان را هدایت می‌کنیم. گاهی خداوند برای هدایت انسان مشکلات و موانعی را بر سر راه او قرار می‌دهد، گاهی خیر و گاهی شر. همه این‌ها برای هدایت انسان است و هدایت همیشه ادامه دارد و درنهایت هنگام مرگ به‌سوی هدایت و خدا برمی‌گردیم. فردی که در مسیر هدایت گام برمی‌دارد شرایط بهتر و راحت‌تری را در دنیا و آخرت تجربه می‌کند اما فردی که در خلاف جهت حرکت می‌کند، انواع علائم هدایت بر او وارد می‌شود و اگر به سمت هدایت برنگردد هنگام مرگ آن را تجربه خواهد کرد.

خداوند برای این‌که هدایت‌گری خود را در جهان جاری کند، از سیستم‌ها و قوانینی استفاده می‌کند، قوانینی که هرگز تغییر نمی‌کنند، همان‌طور که خود خدا می‌گوید سنت من هرگز تغییر نمی‌کند. خداوند می‌فرماید هدف من از آفرینش این است که بندگی و عبدی مرا بکنید و در مسیر من قرار بگیرید. گاهی تصور ما از بندگی خدا این است که شبانه‌روز نماز بخوانیم و عجز و زاری بکنیم و از خدا بترسیم که مبادا ما را عذاب کند، ولی این کاملاً نادرست است. در مسیر خدا بودن و بندگی او را کردن یعنی تسلیم خدا بودن، از زندگی لذت بردن و رسیدن به خواسته‌ها. خداوند همه ما را هدایت می‌کند. ما و روحمان جزئی از خدا هستیم. وقتی در مسیر هدایت باشیم می‌توانیم زندگی بسیار خوبی را تجربه بکنیم. زمانی که ما از مسیر درست خارج شویم شرایطی پیش می‌آید و اتفاقاتی رخ می‌دهند تا به مسیر برگردانده شویم.

یکی از قانون‌هایی که ما را به مسیر هدایت برمی‌گرداند قانون جذب است. زمانی که در مسیر درست قرار داریم احساساتمان خوب است و زمانی که احساست خوبی نداریم یعنی از مسیر درست خارج‌شده‌ایم و نتایج نامطلوبی به دست می‌آوریم. این نتایج آلارم‌هایی هستند که به ما هشدار می‌دهند که از مسیر خارج‌شده‌ایم. وجود قانون جذب برای هدایت ما لازم است و این‌یکی از دلایل وجود قانون جذب در جهان است. اگر قانون جذب را رعایت کنیم برای این‌که بندگی خدا را بکنیم و تسلیم خدا باشیم و بخواهیم که در مسیر خدا قرار بگیریم و گام برداریم در آن صورت شرایطی ایجاد می‌شود که شما به خواسته‌هایتان می‌رسید. وقتی در مسیر درست قرار داشته باشید این خواسته‌ها هستند که به‌سوی شما می‌آیند.

سایر قسمت های "دوره رایگان قانون جذب":

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دوم" علمی بودن قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت سوم"تعریف قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت چهارم "اولین اصل قانون جذب"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت ششم"مراحل قانون جذب"

آیا خداوند دوست دارد که ما ثروتمندتر شویم؟

  605        mp4        18:04min        18:04min        0        ویژه اعضا         


49:00
بازدید : 7126
1:30:00
بازدید : 4444
4:41min
بازدید : 4260
8:25min
بازدید : 4080
2:56min
بازدید : 3082
24 min
بازدید : 2869
5:55min
بازدید : 2573
12:42min
بازدید : 2441
12:20min
بازدید : 1950
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید