دوره رایگان قانون جذب - قسمت نهم "رسیدن به آرزوهای خیلی خیلی مهم و بزرگ با قانون جذب!!!"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت نهم "رسیدن به آرزوهای خیلی خیلی مهم و بزرگ با قانون جذب!!!"

در ادامه مباحث قانون جذب، در این جلسه به دو سؤال مهم که ذهن افراد را درگیر می‌کند، پرداخته‌شده است. اولین سؤالی که پرسیده می‌شود این است که آیا با دانستن قانون جذب، می‌توانیم به خواسته‌های خیلی خیلی مهم زندگی که شبانه‌روز فکر ما را به خود مشغول کرده و خواسته‌هایی حیاتی هستند، برسیم؟

در اولین قدم جواب این سؤال منفی است. شما نمی‌توانید به خواسته‌های خیلی مهم و حیاتی خود که آهنگ احتیاج در زندگی‌تان ایجاد کرده‌اند برسید. در جلسه چهارم گفته شد که اولین اصل در قانون جذب این است که غیر از خدا هیچ‌چیزی را از خودمان بزرگ‌تر و برتر نبینیم. چون به سمت هر چیزی که بزرگ‌تر از خود بدانیم، کشیده می‌شویم و هر چه را که کوچک‌تر از خود ببینیم، به سمت خود جذب می‌کنیم این قانون است.

وقتی خواسته‌ای را حیاتی و مهم می‌دانید یعنی آن را بزرگ‌تر از خود می‌بینید پس به سمت آن کشیده می‌شوید، ثبات و آرامش درونی‌تان از بین می‌رود و موجب نگرانی و ترس می‌شود و این‌ها مانع دستیابی شما به خواسته‌تان می‌شوند. نباید خواسته ملکه ذهن شما بشود. باید رشد کنید و بزرگ‌تر از خواسته بشوید تا به آن دست پیدا کنید. باید خود را لایق داشتن آن خواسته ببینید. شاید اگر از شما بپرسند که آیا خود را لایق داشتن آن خواسته می‌دانید؟ قاطعانه پاسخ مثبت بدهید، ولی ذهن ناخودآگاه شما چنین نباشد. وقتی خواسته‌ای را خیلی مهم می‌دانید و با نداشتن آن آرامشتان به هم می‌خورد، یعنی آن خواسته را بزرگ‌تر از خود می‌دانید، این یعنی خود را لایق داشتن آن خواسته نمی‌دانید. وقتی خدا را کانون توجه خود قرار می‌دهید باانرژی ای که قدرت بی‌نهایتی دارد هم‌پیمان می‌شوید و در آن موقع است که هر چه بخواهید از شما کوچک‌تر می‌شود، پس به شما داده خواهد شد. بهترین کار برای رسیدن به خواسته این است که خودتان را باانرژی اصلی هم مسیر کنید.

سؤال دیگری که فکر برخی را درگیر می‌کرد این بود که اگر حس خوب موجب اتفاقات خوب و حس بد موجب اتفاقت بد است، چرا گاهی خلاف این مشاهده می‌شود؟ گاهی افرادی را می‌بینیم که درآمد و اوضاع مالی خیلی خوبی دارند ولی زمانی که در مورد اوضاع و درآمدشان می‌پرسیم پاسخ می‌دهند که وضع خراب است، قبلاً بهتر بود، از جیب می‌خوریم و پاسخ‌هایی از این قبیل، گویی این افراد دروغ می‌گویند. برعکس افرادی هستند که درآمد و اوضاع مالی مناسبی ندارند ولی در صحبت از اوضاع مالی پاسخ می‌دهند که اوضاع خوب و یا عالی است.

در پاسخ باید بگویم که همان‌طور که قبلاً گفته شد، قانون جذب به ارتعاش خواسته پاسخ می‌دهد نه به فکری که لحظه‌ای ایجادشده است. فکر و باور باهم فرق دارند. شاید این افراد در آن لحظه در مورد فکری لحظه‌ای صحبت می‌کنند و باورشان متفاوت از آن است. یا شاید برای خوشایند طرف مقابل این حرف‌ها را می‌زنند.

ولی اگر باور فرد باوجود وضع مالی مناسب، در اثر اتفاقاتی، تغییر کرده باشد و به چیزی که می‌گوید واقعاً باور داشته باشد، به‌مرورزمان شما شاهد تغییر در وضعیت مالی فرد خواهید بود.

تستی طراحی‌شده و قسمتی از آن به‌صورت رایگان در سایت قرارگرفته است که مشخص می‌کند ذهنیت و باورهای شما ثروت ساز است یا نیاز به اصلاح دارد. افراد زیادی این تست را انجام دادند و نتیجه مشخص می‌کرد که افرادی که اوضاع مالی مناسبی دارند، ذهنیت ثروت سازی دارند. می‌توانید این تست را انجام داده و از باورهای ثروت ساز خود آگاه شوید و در صورت ضعف آن را اصلاح کنید.

در انتها باید بگویم که بهترین کار این است که دست از قضاوت بردارید و به قانون جذب اعتماد کنید.

 پیشنهاد می کنم حتما این جلسه را دقیق مشاهده نمایید.

سایر قسمت های "دوره رایگان قانون جذب":

دوره رایگان قانون جذب - قسمت دهم "چرا به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم؟ شرایط برآورده شدن خواسته‌ها"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت هشتم "برخورد با اتفاقات اجتناب ناپذیر"

دوره رایگان قانون جذب - قسمت هفتم"کنترل اثر باورها در ارتعاش خواسته "

  415        mp4        16:38min        16:38min        0        ویژه اعضا         


49:00
بازدید : 6866
1:30:00
بازدید : 4286
4:41min
بازدید : 4109
8:25min
بازدید : 3916
2:56min
بازدید : 3006
24 min
بازدید : 2763
12:42min
بازدید : 2391
5:55min
بازدید : 2250
12:20min
بازدید : 1910
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید