تست اصلی هوش مالی و شناسایی میزان ثروت سازی ذهن ناخودآگاه شما- بخش اول توضیحات


تست اصلی هوش مالی و شناسایی میزان ثروتسازی ذهن شما- بخش اول توضیحات

 

دوست من سلام:

این تست حاصل چندین سال کار و تلاش گروه خردمندان است. از 5 سال پیش که ایده بررسی مسیرگذار و راه‌اندازی سایت مطرح شد، ما این کار را شروع کردیم. آن زمان من دریافتم که برای رسیدن به هدف باید از مسیر گذار عبور بکنیم، و با بررسی بیشتر دریافتم که این مسیر گذارها تقریباً یکسان هستند و از مراحل یکسانی عبور می‌کنند. متوجه شدم که در این مسیر، برخی کارها کمک‌کننده هستند، برخی کارها مانع و برخی گمراه‌کننده‌اند. برای رسیدن به خواسته و هدف باید این عوامل را شناخت و به‌گونه‌ای در مسیر حرکت کرد که از گمراه‌کننده‌ها و موانع دوری کرد. برای همین، مقالات، فایل‌ها و مطالبی در سایت قرارگرفته که فرد را برای رسیدن به هدف راهنمایی می‌کند. همه مطالب به گوشه‌ای از این مسیر اشاره دارند. ما تلاش کرده‌ایم که در این مسیر راهنمایی‌های مفیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم. ماحصل این کار، در اولین قدم، دوره پایه عبور از مسیرگذار در راه‌اندازی کسب‌وکار بود. در این دوره راجع به مسیرگذار توضیح داده‌شده و گفته‌شده برای راه‌اندازی کسب‌وکار چه مراحلی باید طی شود. گفته‌شده که عملاً چه‌کارهایی را باید انجام دهید، به چه نکاتی دقت کنید، چه‌کارهایی را بهتر از دیگران انجام دهید، در چه مسیرهایی رشد کنید و ...

نیازهایی درونی برای موفقیت مالی و راه‌اندازی کسب‌وکار وجود دارد که مهم‌ترین آن عزت‌نفس است. برای همین دوره بهبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس ارائه شد.

بعد از چند دوره و محصول دیگر، دوره عالی و مؤثر ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز ارائه شد. این دوره شامل چهار مرحله است. مرحله اول راجع به پاک‌سازی ذهن است. مرحله دوم راجع به کاشت بذرهای ثروت ساز است. مرحله سوم شامل تمرین‌ها و نهایتاً مرحله چهارم در مورد رفتارهای ثروتمند کننده است.

ازآنجایی‌که ذهنیت و باورها در زندگی نقش به سزایی دارند، باید باورها و ذهنیت‌هایمان را بشناسیم تا در صورت نیاز به اصلاح آن اقدام کنیم. وقتی روی این موضوع مطالعه و بررسی می‌کردم متوجه شدم که با یک سری از کارها، عقاید و اعمالی که انجام می‌دهیم و همین‌طور گفتگوهایی که داریم، می‌توان دریافت که آیا ذهنیت ما در جهت ثروت است یا خیر.

برای بررسی بهتر موضوع شروع کردم به نوشتن جملات و عبارات ساده‌ای که در زندگی استفاده می‌کنیم، کارهای ساده‌ای که ازلحاظ مالی انجام می‌دهیم، و عقایدی که در شرایط خاص با رفتارمان از خود نشان می‌دهیم.حدود پانصد جمله نوشته شد. برای این‌که پاسخ‌دهی خسته‌کننده نشود جملات را بازبینی کردیم و جملات مهم‌تر را انتخاب کردیم، برخی از جملات را ترکیب کردیم، برخی را اصلاح کردیم و حتی برای دوره‌ای را برای طراحی جملات گذراندم که جملات به بهترین نحو طراحی شوند و تلاشمان منجر شد به دویست جمله. جملاتی که بسیار ساده هستند و رفتار ما را در رابطه امور ثروت سازی و ذهنیت ثروت بررسی می‌کنند. جملات مربوط به عزت‌نفس هم در رابطه با عزت‌نفس مالی هستند. این دویست جمله را به‌صورت فایلی آماده کرده و در اختیار افرادی که علاقه‌مند به بررسی ذهنیتشان هستند قراردادیم. برای انجام تست باید محصول را از سایت تهیه کنید و جواب‌ها را به‌صورت تایپ‌شده برای ما ارسال کنید و یا این‌که جواب‌ها را دربرگه‌ پاسخنامه بخش دو نوشته و عکس آن را برای مابه آدرس:(info@kheradmandan.com) ایمیل کنید.

این جواب‌ها بررسی‌شده و نتیجه را در اولین فرصت برای شما ایمیل می‌زنیم. با نتیجه تست‌ها متوجه می‌شوید که آیادر مسیر اهدافتان قدرتمندانه حرکت می کنید و یا این‌که در مواردی نیاز به اصلاح باور دارید. در این تست چهار نوع از خصوصیات ذهن ثروت ساز بررسی می‌شود. خصوصیت مربوط به عزت‌نفس و خودارزشمندی مالی، خصوصیت ثروت سازی ذهن، توانایی نگهداری پول و نهایتاً ذهنیت رشد دهندگی ثروت بررسی می‌شود.

نکته بسیار مهم اینکه: خیلی راحت به سؤالات پاسخ بدهید. همان‌گونه که اعتقاددارید و در عمل انجام می‌دهید و یا اگر در آن موقعیت قرار بگیرید انجام می‌دهید، پاسخ دهید نه آنچه را که عموم می‌پسندند. پاسخ‌های صادقانه جواب‌های بهتر و نزدیک به واقعیت خواهند داشت.

با این تست ناخودآگاه ذهن شما بررسی می شود و قانون جهان این است به ارتعاشات خواسته ما که هماهنگ با ناخودآگاه است، پاسخ دهد. ارتعاش خواسته، ناشی از خواسته به علاوه باورهای درونی ماست. وقتی خواسته و باور باهم هماهنگی داشته باشند می‌توانید به خواسته خود برسید. برای ایجاد این هماهنگی باید باورها و نگرش‌های خودتان را در صورت نیاز اصلاح کنید. این تست به شما در شناخت باورهایتان کمک می‌کند. دوره عزت‌نفس و ساخت و پرورش یک ذهن ثروت ساز به شما کمک می‌کنند تا باورهای خود را اصلاح کنید و در جهت رسیدن به اهدافتان گام بردارید و به هدفتان برسید.

تست اصلی هوش مالی و شناسایی میزان ثروتسازی ذهن شما- بخش دوم انجام تست

  475        mp4        12:25min        12:25min        0        رایگان


49:00
بازدید : 7267
1:30:00
بازدید : 4550
4:41min
بازدید : 4385
8:25min
بازدید : 4270
2:56min
بازدید : 3155
24 min
بازدید : 2964
5:55min
بازدید : 2941
12:42min
بازدید : 2488
12:20min
بازدید : 1990
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید