دوره هدف گذاری برای موفقیت و رسیدن به آرزوها در سال 1396 قسمت اول


دوره هدف گذاری برای موفقیت و رسیدن به آرزوها

سلا م دوست عزیز

"فرقی نمی کنه این ویدئو رو کی تماشا می کنید، و متن رو کی می خونید. من شما را به تماشای این ویدئو دعوت کرده ام، ممنونم که به دعوت من پاسخ مثبت داده اید."

تصمیم داشتم برای سال پیش رو برنامه ریزی کنم، اکثرا برای سال جدید قبل از تحویل سال برنامه هایی را درذهنم درنظر می گیرم یا روی کاغذ می آورم  و امیدوارم که انشالله به اهدافم برسم، برای سال 1396به لطف خدا آرزوها و اهداف زیادی در سر داشتم. با خودم می گفتم:

چگونه می توانم به همه خواسته هایم برسم؟

آیا اصلا می شود به بیشتر خواسته های منطقی و قابل دسترس در یک سال رسید؟

با خودم گفتم" بهتره دنبال یه روش خوب برای رسیدن به هدف هام باشم و تا سال نو می توانم بهترین اقدامات لازم را در حد توانم انجام بدهم. مطالعه و بررسی و فکر می کنم تا برنامه ریزی خوبی را انجام بدهم.

مشغول فکر و بررسی بودم که ناگهان!!! یادم افتاد چندین سال قبل من به پیشنهاد یک دوست عزیز، کاری را انجام دادم که بی شباهت به هدف گذاری نیست، البته هدف گذاری برای سال جدید هم نبود، آن زمانی که این کار را انجام دادم تابستان سال 1387 بود. در آن سال من مشغول خدمت سربازی بودم ماهیانه 56 هزار تومان حقوق می گرفتم، با دوستم که صحبت می کردم، به من گفت: می خواهی روشی بگم که بتونی به خواسته هات برسی؟

گفتم : آره چرا نخوام لطف می کنی.

گفت:

"لطفا هرچی خواسته و آرزو داری و به اونها خیلی علاقمندی، روی کاغذی بنویس و آنها را از خداوند بخواه، و با این باور بنویس که مطمئنا به خواسته ات می رسی. و آن برگه  را در جای امن بذار و خواسته هایت را به هیچ کس نگو"

گفتم باشه و این کار رو انجام دادم.

گذشت، اواخر سال 1392 بود که برای خانه تکانی حاضر می شدیم ناگهان چشمم به آن برگه ای که آرزوهایم را  نوشته بودم افتاد. آن را برداشتم و خواندم دقیقا 7 آرزو بود و من به همه آنها و حتی بهتر از آن رسیده بودم. ( در فیلم توضیح کامل تری دادم )

فکر کردم من در آن موقع چه کارهایی را برای خواسته هایم انجام دادم؟ چه خواسته هایی را از خدا خواستم ؟ و دلیل این اتقاق چه بوده است و آیا می شود دوباره این اتفاق بیفتد؟ در ضمن چند سال گذشته است الان چگونه می توانم به خواسته های بیشتر و بهتر برسم؟

تصمیم گرفتم برای سال جدید هم به آن روش برنامه ریزی بکنم و از خداوند خواسته هایم را بخواهم، تصمیم دارم ریز به ریز این روش را به دوستانی که علاقمند به همراهی با من هستند بگویم و شرایط روحی و ذهنی و نوع خواسته ها و روش رسیدن به خواسته ها را گسترده تر توضیح بدهم.

لطفا اگر علاقمندید با من و سایت خردمندان همراه باشید، قول می دهم تا سال بعد به خیلی از خواسته های دارای شرایط ذکر شده برسید، خواسته هایی که شاید الان باورشان نکنید . برخی از دوستان شاید در طی همین چند روز با روشی که ارائه شده است بتوانند به خواسته هایشان برسند. 

تصمیم دارم در این چند جلسه و در ادامه و در طول سال بعد این دوره را کامل تر برگزار کنم و با دوستانی که همراه سایت هستند صمیمانه پی گیر رسیدن به خواسته هایمان به لطف خدا باشیم.
مطمئن باشید اگر این روش را عمل کنید به بعضی از اهدافتون در همان ده روز اول می رسید

 

این فایل ها را هم مشاهده بفرمایید:

1-دلیل نرسیدن به آرزوها  و بیدار شدن از خواب واقعی

 

 

  2745                13:20         13:20        3        رایگان


كليپ بسيار زيبا و آموزنده اي بود ، از استاد آقاجانلوي ارجمند بسيار سپاسگزارم
جواد
ممنونم سلامت باشید.
مدیر
49:00
بازدید : 8785
8:25min
بازدید : 7088
5:55min
بازدید : 5509
1:30:00
بازدید : 5468
4:41min
بازدید : 5263
2:56min
بازدید : 3834
24 min
بازدید : 3774
12:42min
بازدید : 2999
لطفا برای پیوستن به جمع خردمندان در خبرنامه ثبت نام کنید